رئیس استودیوهای پلی‌استیشن از زمان انتشار احتمالی Horizon Forbidden West می‌گوید

مشکلات مشابه Horizon و God of War

زمان انتشار احتمالی Horizon Forbidden West

طی هفته جاری شرکت سونی و تیم پلی استیشن با انتشار قسمتی جدید از برنامه State of Play به رونمایی از گیم پلی بازی Horizon Forbidden West پرداختند. حال طی اخباری تازه، به‌نظر باید منتظر تاخیر در زمان انتشار این عنوان باشیم.

درمیان انبوهی از بمب‌های خبری پلی استیشن و به‌طور کلی بازی‌های پیش‌رو در دنیای بازی‌های ویدیویی، هرمن هالست (Hermen Hulst) رئیس استودیو پلی استیشن اعلام کرد که قرار بود بازی Horizon Forbidden West در تعطیلات کریسمس سال جاری میلادی انتشار یابد، ولی حال نمی‌تواند این موضوع را به‌طور قطعی اعلام کند. همانطور که مشاهده کردید نسخه بعدی سری God of War نیز به‌دلیل پروسه سخت صحنه برداری سینماتیک‌های بازی تا سال ۲۰۲۲ با تاخیر مواجه شد و به‌نظر عنوان Horizon Forbidden West از مشکلی نسبتا مشابه رنج می‌برد. آقای هالست طی مصاحبه با وبلاگ پلی استیشن در این باره گفت:

شاید بتوان بزرگ‌ترین چالش پیش‌روی ما را نیاز به مکان‌های مختلف و اغلب مکان‌های فیزیکی دانست. نخستین چالش ثبت حرکات و ویدیو و دیگر چالش بخش صداگذاری‌ست. ما توانسته‌ایم چندین روش هوشمندانه را به‌کار گیریم و در خانه برخی افراد استودیوهای ضبط صدا پایه گذاری کنیم، ولی زمانی که شما برای انبوهی از سینماتیک‌ها باید حرکات تعداد زیادی از بازیگران را ثبت و ضبط کنید، روش و راه حلی خاص را نمی‌توانید پیش بگیرید و کار آسانی نیست. پس شما تنها یک انتخاب دارید. شما یا باید این پروسه را به عقب انداخته که بدون شک می‌تواند موجب بروز مشکلاتی شود یا می‌توانید کیفیت نهایی محصول را با انجام دادن این پروسه به روشی دیگر فدا کنید. ولی من این اطمینان را به شما می‌دهم که ما کیفیت را فدا نمی‌کنیم. ما قصد داریم بازی‌هایی با کیفیت فوق‌العاده بالا و اتمام یافته انتشار دهیم و همانطور که واضح است ما باید این کار را بدون فشار آوردن به تیم انجام دهیم. ما درحال حاضر دو پروژه خیلی بزرگ در دست توسعه یعنی Horizon Forbidden West و God of War داریم که هردو عنوان تحت تاثیر پروسه فیلم برداری و استعداد قرار گرفته‌اند. ما فکر می‌کنیم که هنوز در مسیر انتشار بازی Horizon در دوره تعطیلات کریسمس باشیم. ولی هنوز نمی‌توانیم با اطمینان این موضوع را اعلام کنیم، ولی در اسرع وقت زمان انتشار این بازی را به اطلاع عموم می‌رسانیم.

پس از انتشار برنامه State of Play که به عنوان Horizon Forbidden West اختصاص داشت، استودیو Guerrilla Games اعلام کرد که بازی به‌خوبی درحال توسعه بوده و به‌زودی از زمان عرضه خبرهایی منتشر می‌شود. همانطور که ما با تاخیر در انتشار بازی‌های آشنایی داریم، مطلعیم که سونی باید کم‌کم خود را برای انتشار بیشتر دمو، گیم پلی و دیگر ابزار بازاریابی برای این عنوان آماده کند و اگر این عنوان تا سال ۲۰۲۲ تاخیر بخورد، آن‌ها راهی طولانی برای بازاریابی این اثر درپیش دارند.

انتشار عنوان Horizon Forbidden West برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ تایید شده و روزهای اخیر از انتشار بازی‌های Gran Turismo 7 و God of War نیز برای نسل هشتم سونی مطلع شدیم. به‌نظر شما سونی موفق به انتشار این بازی تا پیش از سال ۲۰۲۲ می‌شود؟ چه انتظاراتی از این بازی دارید؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا