#مهسا_امینی

محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی Apex Legends در فصل هفتم کدام‌ها هستند؟

عملکرد خوب کاراکتر تازه‌وارد

شخصیت‌های بازی Apex Legends

استودیوی Respawn به تازگی فهرست محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی Apex Legends در فصل هفتم را مشخص کرده است.

حساب رسمی اخبار بتل رویال محبوب EA در توییتر چندی پیش با ارسال توییتی از دنبال‌کنندگان خواست که پنج لجند محبوب بازی میان بازیکنان را در فصل هفتم حدس بزنند. با آنکه در همین توییت ذکر شده بود که پاسخ درست پس از یک ساعت اعلام می‌شود، اما در نهایت ۲۴ ساعت طول کشید تا فهرست محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی Apex Legends مشخص شود. اگر از طرفداران جدی این بازی باشید، احتمالا نتیجه برایتان تعجب‌آور نخواهد بود.

مطابق انتظار، Wraith پراستفاده‌ترین قهرمان Apex Legends است. قدرت‌های کارامد او که شامل تله‌پورت کردن و پیش‌بینی شلیک حریف می‌شود، ریث را به یکی از بهترین کاراکترهای بازی بدل کرده است. دومین کاراکتر محبوب بازی، Bloodhound است که علیرغم نرخ پیروزی پایین در بازی، بعد از ریث بیشترین استفاده را در Apex Legends در فصل جدید داشته است. در مقام سوم فهرست Horizon قرار دارد که بسیار جالب‌توجه بوده چرا که او تازه در این فصل به بازی اضافه شده و جایگاه بالای او به معنای عملکرد عالی ریسپاون در خالق یک لجند کارامد است.

فهرست کامل بدین ترتیب است:

  • Wraith
  • Bloodhound
  • Horizon
  • Octane
  • Lifeline

تغییرات بازی Apex Legends در فصل جدید شامل لجند، نقشه و وسایل نقلیه مورد توجه بازیکنان قرار گرفته و رضایت آنها را در پی داشته است. با این حال سرعت آهسته‌ی پیشرفت بتل پس بازی خشم بسیاری را برانگیخته و موجی از انتقادات را روانه‌ی ریسپاون کرده است. چاد گرنیر، کارگردان بازی، در پاسخ به این انتقادات گفته که علت سرعت پایین استودیو در ارائه‌ی محتوای جدید، فشار نیاوردن به اعضای تیم و جلوگیری از کرانچ است که خصوصا در ایام شیوع بیماری کرونا، اقدامی حیاتی است.

شما با کدامیک از شخصیت‌های بازی Apex Legends بیشتر حال می‌کنید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا