برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

الزام بازیکن‌های Helldivers 2 به اتصال به شبکه پلی استیشن

یک سیاست اشتباه!

الزام بازیکن‌های Helldivers 2 به اتصال به شبکه پلی استیشن ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

بر اساس سیاست جدید سونی، بازیکن های Helldivers 2 در استیم از پس باید به شبکه پلی استیشن نتورک متصل شوند.

موفقیت غیرمنتظره هل‌دایورز ۲ برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ اثری که این روزها حسابی سروصدا به پا کرده و هزاران گیمر از اقصی نقاط جهان در حال تجربه آن هستند. با این حال، چند روزی است که به خاطر سیاست جدید سونی و الزام کاربرها به اتصال به شبکه پلی استیشن نتورک، انتقادهای زیادی به بازی در شبکه استیم وارد شده است.

ماجرا از این قرار است که سونی کاربرهای استیم را الزام کرده تا به حساب کاربری خود در شبکه پلی استیشن نتورک متصل شوند. در غیر این صورت، گیمرهای پی‌سی نمی‌توانند وارد بازی شوند. به گفته ژاپنی‌ها، این رویکرد در جهت افزایش امنیتی حریم شخصی، حفاظت از استودیوهای پلی استیشن و جلوگیری از تقلب بازیکن‌ها صورت گرفته است.

طبق بیانیه سونی، بازیکن های جدید Helldivers 2 در استیم از تاریخ تاریخ ۶ ماه می سال جاری (۱۷ اردیبهشت ماه) برای تجربه بازی باید به شبکه پلی استیشن نتورک متصل شوند. بازیکنان فعلی نیز، از تاریخ ۳۰ ماه می تا ۴ ژوئن پیش‌رو (۱۰ تا ۱۵ خرداد ماه) فرصت دارند که حساب استیم را به حساب PSN متصل کنند.

با این وجود، کاربرهای استیم با این رویکرد کاملا مخالف هستند؛ به طوری که ظرف چند روز اخیر نقدهای زیادی به بازی وارد شده و امتیاز هل‌دایورز ۲ در این شبکه به عبارت “مختلط” کاهش یافته و میزان رضایت گیمرها نیز به ۶۹ درصد رسیده است. بسیاری از گیمرها معتقد هستند که در صورت اجرایی شدن این رویکرد، دیگر بازی را تجربه نخواهند کرد.

لازم به ذکر است بازی پرطرفدار هل‌دایورز ۲ در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق آخرین گزارش‌ها، ممکن است که این بازی در آینده نه چندان برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments