1%
  • 0/10

عملکرد Helldivers 2 در صنعت بازی بسیار نادر است

افزایش فروش در هفته‌های متوالی

عملکرد Helldivers 2 در صنعت بازی بسیار نادر است ۰ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
عملکرد Helldivers 2

عملکرد Helldivers 2 و افزایش فروش آن پس از انتشار در طول هفته‌های گذشته، امری است که در صنعت بسیار به ندرت اتفاق می‌افتد.

اگرچه هم‌اکنون ابتدای سال 2024 محسوب می‌شود اما عنوان کوآپ اکشن شوتر سوم شخص Helldivers 2 محصول استودیو اروهد (Arrowhead Games) پتانسیل این را دارد که یکی از بهترین‌ عناوین سال جاری لقب بگیرد. در حالی که عنوان مذکور عملکرد بسیار مطلوبی از خود به نمایش گذاشته، تیم سازنده در نظر دارد تا با عرضه محتویات جدید از جمله انتشار لباس‌های مِک مانند و محتویات دیگر ساخته خود را به‌روزرسانی کند و این موضوع تعهد تیم سازنده را نشان می‌دهد که به پشتیبانی محصول خود ادامه می‌دهد. این موضوع نتیجه خود را در همین ابتدا نشان داده و عملکرد Helldivers 2 به گونه‌ای در زمینه فروش بوده که نظیر آن کمتر اتفاق می‌افتد.

در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، مت پیسکاتلا (Mat Piscatella) یکی از تحلیل‌گران دنیای بازی به این موضوع اشاره داشته است فروش و عملکرد Helldivers 2 در طول زمان افزایش یافته است و از آن با منحنی رو به افزایش یاد کرده است. با این توضیح که فروش بازی هفته به هفته زیاد شده و این موضوع، چیزی است که بسیار به ندرت در صنعت بازی اتفاق می‌افتد. هفته گذشته رئیس استودیو اروهد آقای جوهان پایلستند (Johan Pilestedt) اظهار داشت که فروش بازی هم‌چنان با قدرت ادامه می‌یابد اما اکنون مخاطبین بهتر می‌توانند متوجه این موضوع شوند.

به گفته پیسکاتلا، عناوین جدید بازار معمولا بالاترین میزان فروش خود را پس از انتشار تجربه کرده و پس از آن با گذشت زمان فروش آن‌ها کاهش می‌یابد. این موضوع بسیار منطقی به شمار می‌رود. زیرا پلیرها معمولا وقتی مشتاق تجربه اثر جدیدی باشند، به سرعت پس از انتشار اقدام به تهیه آن کرده و همین موضوع سبب می‌شود آمار مربوط به فروش بازی‌های جدید، رقم بسیار بالایی را مورد ثبت قرار دهد. پس از آن فروش و عملکرد تجاری بازی شروع به کاهش می‌کند. با این حال عملکرد Helldivers 2 به نوعی بوده که محبوبیت آن‌ها در حال افزایش است و بسیاری از مخاطبینی که در ابتدا عرضه تمایلی برای تجربه این بازی نداشتند اکنون پس تماشای بازخوردهای مثبت صورت گرفته از بازی هم توسط منتقدان و توسط مخاطبین دیگر، اقدام به تهیه و تجربه بازی کرده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments