برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

باگ خنده‌دار Helldivers 2 موجب خشن‌ترین مرگ در بازی می‌شود

جزئیاتی که از این بازی انتظار نمی‌رود

باگ خنده‌دار Helldivers 2 موجب خشن‌ترین مرگ در بازی می‌شود ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
باگ خنده‌دار Helldivers 2

یکی از کاربران بازی به تازگی با یک باگ خنده‌دار Helldivers 2 مواجه شده که موجب یکی از خشن‌ترین مرگ‌های مشاهده شده در بازی می‌شود.

عنوان Helldivers 2 یکی از بزرگ‌ترین غافل‌گیری‌های موفق در سال 2024 به شمار می‌رود. این بازی در ابتدا اجتماع مخاطبین بسیار محدودی را شامل می‌شد اما هنگامی که کاربران به تجربه بازی مشغول شده و خبر تجربه لذتبخش منحصر به فرد آن به صورت دهان به دهان پخش شد، به سرعت به یکی از محبوب‌ترین عناوین حاضر در بازار تبدیل شد. بدون شک یکی از دلایل موفقیت این بازی، لحظات خنده‌داری بوده که بازی به صورت طبیعی باعث ایجاد آن‌ها می‌شود. مشاهده مرگ‌های خنده‌دار در این بازی هرگز جذابیت خود را از دست نمی‌دهد. امری که با افزایش محبوبیت بازی نیز ادامه پیدا کرده و پلیرها راه‌های مضحک‌تری برای مردن در بازی پیدا می‌کنند.

یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام Apocryphea ویدئویی از باگ خنده‌دار Helldivers 2 به اشتراک گذاشته است. در این ویدئو، پلیر در وسط میدان مبارزه اسپاون شده و سعی دارد خود را به بالای جسد مرده دشمن Bile Titan در بازی برساند. اما پیش از آن طی یک باگ کشته شده و به هوا پرتاب می‌شود. اگرچه این لحظه باگ مضحک و عجیبی به شمار می‌رود اما همین جا به پایان نمی‌رسد. یکی از هم‌تیمی‌ها یک موشک Eagle Stratagem را در همین لحظه فراخوانده و موشک از میان جسد کشته شده پلیر عبور کرده و آن را به چندین تکه تبدیل می‌کند و به صورت کامل نابود می‌کند. اگرچه این ویدئوی خشنی برای تماشا به نظر می‌‎رسد اما شکی وجود ندارد که لحظه و منظره تماشایی در بازی ایجاد شده است.

برخورد این موشک با پلیر به سوژه کاربران در این تاپیک تبدیل شده است. اگرچه این موضوع هرگز یکی از نکات اصلی Helldivers 2 برای فروش نبوده اما توجه به جزئیات صورت گرفته در این بازی همواره توسط پلیرهای بازی مورد تحسین قرار گرفته است. یافتن مداوم جزئیات جدید در این بازی سبب می‌شود پلیرها برای بازگشت دوباره و چند باره به این بازی مشتاق باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments