سازندگان Hellblade درحال ساخت بازی Project: Mara هستند

نمایشی واقعی از وحشت ذهن

سازندگان Hellblade درحال ساخت بازی Project: Mara هستند مهسا سپاهی ۰ ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Project: Mara

نینجا تئوری، استودیو سازنده بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، مشغول کار روی بازی جدیدی در سبک ترسناک روان‌شناختی به‌نام Project: Mara است.

به‌تازگی استودیو نینجا تئوری تریلری کوتاه برای جدیدترین پروژه خود منتشر کرده که حول محور بهداشت روان می‌چرخد و اثری ترسناک محسوب می‌شود. تریلر منتشر شده از Project: Mara اطلاعات خاصی در اختیار مخاطب قرار نمی‌دهد اما به خوبی حس اضطراب و تنش در این تیزر به بیننده انتقال می‌یابد. انتظار می‌رود اثر جدید نینجا تئوری با Hellblade: Senua’s Sacrifice شباهت‌های ساختاری داشته باشد چون اساس این دو بازی درمورد حالات روحی و روان‌شناختی طبق تحقیقات علمی و تجربه‌های انسانی هستند. در واقع اساس بازی Project: Mara “ترس‌های روانی” خواهد بود.

در حال حاضر بازی جدید Ninja Theory اثری آزمایشی شمرده می‌شود و هنوز مشخص نیست چه برنامه‌ای برای Project: Mara و انتشارش درنظر گرفته شده است. همچنین مدیر روابط عمومی نینجا تئوری، Dom Matthews، توضیحاتی را درمورد موضوع “ترس‌های روانی” و نقش‌های آن در بازی، ارائه داده است.

Project: Mara نمایشی واقعی از وحشت ذهن خواهد بود. هدف ما بازسازی و نشان دادن ترس‌های روانی، بر اساس تجربیات واقعی و تحقیقات عمیق، به صورت واقع بینانه و تا حد امکان دقیق است. این بازی اثری آزمایشی به‌حساب می‌آید و ممکن است به ویترینی برای سبک جدیدی از داستان‌گویی تبدیل شود.

جالب است بدانید Ninja Theory در سال 2018 به شرکت مایکروسافت پیوست و در کارنامه‌ی خود بازی‌های قابل تحسینی همچون Hellblade: Senua Sacrifice و Bleeding Edg دارد. همچنین اثر دیگر این استودیو، Senua’s Saga: Hellblade II، به زودی برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های خانگی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا