بازی Hellblade 2 برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس عرضه خواهد شد

توجه مایکروسافت به PCبازها همچنان ادامه دارد!

بازی Hellblade 2 برای رایانه‌های شخصی

همان‌طور که می‌دانید بازی Hellblade 2 تحت عنوان Senua’s Saga: Hellblade II در مراسم انتخاب بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ با انتشار یک تریلر جذاب برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس معرفی شد.

با توجه به اینکه استودیوی سازنده‌ی این اثر یعنی نینجا تئوری در سال گذشته‌ی میلادی توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد، بسیاری گمان می‌کردند که قطع به یقین بازی جدید آن‌ها در انحصار کنسول نسل بعد ردموندی‌ها یعنی ایکس‌باکس سری ایکس باقی بماند. با این حال بعضی از تحلیل‌گران انتظار داشتند که به رسم یکی دو سال اخیر مایکروسافت، این بازی هم در سرویس ایکس‌باکس گیم پس برای رایانه‌های شخصی (ویندوز ۱۰) عرضه شود از همین رو، برای خیلی‌ها این ابهام ایجاد شده بود که آیا بازی Hellblade 2 برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود یا خیر؟

در همین راستا، یکی از طرفداران Hellblade با طرح یک سوال از آرون گیرنبرگ (مدیر بخش بازاریابی بازی‌های ایکس‌باکس) در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، خواستار توضیح در رابطه با عرضه‌ی بازی Hellblade 2 برای رایانه‌های شخصی شد. آرون گرینبرگ هم در جواب نوشت:

این بازی به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی ساخته شده است

با این اوصاف حالا می‌توان رسما تایید کرد بازی بازی Hellblade 2 برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود. به‌نظر می‌رسد که حمایت مایکروسافت از PCبازها و ویندوز ۱۰ در جریان نسل نهم کنسول‌های بازی ادامه داشته باشد.

هنوز هیچ اطلاعات از بازی Senua’s Saga: Hellblade II منتشر نشده است و تنها چیزی که مشخص شده، این است که با ادامه‌ی نسخه‌ی اول روبرو خواهیم شد. قسمت اول Hellblade سال ۲۰۱۷ میلادی به بازارهای جهانی عرضه شد و توانست ضمن کسب بیش از ۱ میلیون نسخه فروش، نمرات قابل قبول و بعضا تحسین‌برانگیزی را از بیشتر منتقدان دریافت کند. حال با توجه به اینکه قسمت دوم این اثر با حمایت مالی مایکروسافت توسعه می‌یابد، انتظار می‌رود تا با عنوانی بزرگ‌تر و جذاب‌تر روبرو شویم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا