#مهسا_امینی

مشخص شدن زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us محصول شبکه‌ی HBO

این سریال در کشور کانادا فیلمبرداری می‌شود

زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us

زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us به تازگی مشخص شده است. این مجموعه‌ی تلویزیونی مورد انتظار شبکه‌ی HBO از تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر) جلوی دوربین خواهد رفت.

اقتباس تلویزیونی بازی تحسین‌شده‌ی The Last of Us نخستین بار در ماه مارس ۲۰۲۰ معرفی شد و از آن زمان اطلاعات نسبتا زیادی در رابطه با آن توسط اعضای تیم تولید به اشتراک گذاشته شده است. کریگ مازین، خالق سریال Chernobyl به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی در این سریال مشغول به کار خواهد بود، در حالی که نیل دراکمن، نویسنده‌ی و کارگردان بازی‌های The Last of Us و The Last of Us Part II نیز جزو نویسندگان و تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه است.

از همان زمان رونمایی از سریال، طرفداران منتظر مشخص شدن بازیگران دو نقش اصلی آن یعنی الی ویلیامز و جوئل میلر بودند و همچنین بسیاری از هواداران شروع به حدس زدن این که چه بازیگرانی توسط شبکه‌ی HBO انتخاب خواهد شد، کردند. نهایتا مدتی پیش بلا رمزی که بیشتر از هر چیزی برای بازی در نقش لیانا مورمنت در سریال Game of Thrones شناخته می‌شود، به عنوان بازیگر نقش الی معرفی شد. همچنین پدرو پاسکال، بازیگر نقش اوبرین مارتل در Game of Thrones که این روزها مشغول ایفای نقش در سریال The Mandalorian است نیز نقش جوئل را بازی می‌کند.

حالا از طریق اطلاعاتی که از آخرین اسناد تولید انجمن کارگردانان کانادا به دست آمده، زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us مشخص شده است. بر اساس این اطلاعات که مربوط به تاریخ ۱۷ مارس (۲۷ اسفند ۱۳۹۹) است، فیلمبرداری این اقتباس تلویزیونی شبکه‌ی HBO از تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر) آغاز خواهد شد. این سریال هم‌اکنون مدتیست که مراحل پیش‌تولید خود را می‌گذارند. طبق اطلاعات به دست آمده، فیلمبرداری سریال The Last of Us در کلگری، بزرگ‌ترین شهر استان آلبرتا در کشور کانادا انجام خواهد شد.

خبرگزاری CBC نخستین بار این اسناد جدید انجمن کارگردانان کانادا را مشاهده کرده و خبر از زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us داد. این رسانه همچنین اعلام کرد که تولید این مجموعه‌ی تلویزیونی در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۲۲ (۱۸ خرداد ۱۴۰۱) به پایان خواهد رسید. به جز این‌ها دیگر اطلاعات بیشتری از این اقتباس در دستری نیست. CBC اعلام کرده که با HBO در ارتباط بوده و درخواست داده تا این شبکه توضیحات بیشتری را در در این رابطه ارائه دهد، با اینحال هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده است.

زمان پخش سریال The Last of Us هنوز مشخص نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که تا سال میلادی آینده این مجموعه روی آنتن برود.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا