#مهسا_امینی

هیلی استاینفیلد احتمالا به تیم بازیگری سریال Hawkeye پیوسته است

بازیگر نقش کیت بایشاپ سرانجام مشخص شد

تیم بازیگری سریال Hawkeye

هیلی استاینفیلد پس از فراز و نشیب‌های فراوان سرانجام به تیم بازیگری سریال Hawkeye اضافه شد تا نقش کیت بایشاپ را جلوی دوربین ایفا کند.

Hawkeye، یکی از سریال‌هایی است که مارول در جریان کامیک کان ۲۰۱۹ ساخت آن را تایید کرد. این محصول نه تنها به شخصیت کلینت بارتون می‌پردازد، بلکه اولین حضور کیت بایشاپ در دنیای سینمایی را هم رقم خواهد زد. طی مدتی که از معرفی سریال می‌گذرد، بازیگر این نقش هرگز معرفی نشد اما گزارش‌های غیررسمی از هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) به عنوان اصلی‌ترین گزینه یاد می‌کردند. چندی پیش، درک کرنل (Derek Cornell) یکی از نویسندگان The DisInsider با انتشار توییتی ادعا کرد استاینفیلد بنا به دلایلی قادر به ایفای نقش در اقتباس سریالی هاکای نیست و از لیست گزینه‌های احتمالی خط خورده است؛ ادعایی که حالا می‌دانیم صحیح نبوده است.

وب سایت The Illuminerdi با انتشار یک گزارشی مدعی شد هیلی استاینفیلد به تیم بازیگری سریال Hawkeye پیوسته و قرار است به عنوان کیت بایشاپ جلوی دوربین ظاهر شود. نویسنده در ادامه‌ی مطلب خود تاکید کرد قرارداد امضا شده و استاینفیلد رسما نقش بایشاپ را پذیرفته اما اینکه چرا مارول خبر را به صورت رسمی اعلام نکرده یا اینکه قرارداد شامل چه مفادی می‌شود در حال حاضر مشخص نیست. در ضمن، روند انتخاب بازیگران آغاز شده تا پس از نهایی شدن قراردادها، پروژه در تاریخ نامشخصی از اکتبر (مصادف با ۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) وارد فاز فیلمبرداری شود.

کیت بایشاپ توسط آلن هاینبرگ (Allan Heinberg) و جیم چنگ (Jim Cheung) خلق شده و برای نخستین بار در شماره‌ی یک کمیک بوک‌های Young Avengers (آوریل سال ۲۰۰۵) حضور یافت. او در یک خانواده‌ی ثروتمند به دنیا آمد اما از همان دوران کودکی یاد گرفت تنها به خودش اتکا کرده و روی کمک دیگران حساب باز نکند. او همچنین تمایل شدیدی برای حل مشکل دیگران یا کمک به آن‌ها دارد؛ ویژگی که چندان مورد پسند خواهر بزرگترش نبوده است. کیت همیشه پدرش را تحسین می‌کرد اما پس از اینکه پی به رابطه‌اش با افراد خلافکار برد، تصمیم گرفت هاکای را الگوی خود قرار دهد؛ زیرا برخلاف دیگر ابرقهرمانان از هیچ قدرت خاصی برخوردار نبوده و تنها به مهارت‌هایش اتکا دارد.

کیت یک شب در هنگام قدم زدن در خیابان مورد اذیت و آزار عده‌ای قرار می‌گیرد؛ اتفاقی که از لحاظ روحی صدمه‌ی شدیدی به او وارد کرده و باعث می‌شود گوشه‌گیرتر از همیشه شود. با گذشت مدتی، یادگیری هنرهای رزمی، شمشیرزنی و استفاده از کمان را آغاز کرده و به مهارت بالایی در آن‌ها دست می‌یابد. این شخصیت نهایتا در جریان یک گروگانگیری با انتقامجویان جوان ملاقات کرده و بدین طریق به جمع آن‌ها می‌پیوندد. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از سریال Hawkeye موجود نیست و نمی‌دانیم نخستین ملاقات کیت و هاکای چگونه رقم می‌خورد. در ضمن، کیت سومین شخصیت و اولین زنی است که از هویت هاکای برای مبارزه با دشمنان استفاده می‌کند.

اقتباس سریال Hawkeye در سال ۲۰۲۱ از طریق دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا