#مهسا_امینی

تصویر پشت صحنه‌ی Hawkeye اطلاعات تازه‌ای را از فیلمنامه به اشتراک می‌گذارد

این اثر سال آینده پخش خواهد شد

تصویر پشت صحنه‌ی Hawkeye

جرمی رنر بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی اولین تصویر پشت صحنه‌ی Hawkeye را منتشر کرده که احتمالا جزئیات تازه‌ای را از فیلمنامه فاش می‌کند.

هاکای، یکی از شخصیت‌های مهم کمیک بوک‌های مارول به شمار می‌رود. اولین حضور این ابرقهرمان در Marvel Cinematic Universe به واسطه‌ی Thor محصول سال ۲۰۱۱ میلادی رقم خورد اما معرفی کاملش در The Avengers محصول سال ۲۰۱۲ رخ داد. کلینت بارتون در ادامه در فیلم‌های بیشتری از جمله Captain America: Civil War و Avengers: Endgame حضور یافت تا مارول بتواند به واسطه‌ی آن‌ها اطلاعات بیشتری درباره‌ی‌ او و خانواده‌اش در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. این استودیوی آمریکایی همچنین مشغول ساخت یک سریال اختصاصی با محوریت او است تا جنبه‌های بیشتری از گذشته‌ی این ابرقهرمان را به نمایش گذاشته و شرایط را برای معرفی کیت بیشاپ مهیا کند.

جرمی رنر (Jeremy Renner) که اخیرا فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام و توییتر افزایش داده، تصویری از خود را به اشتراک گذاشته که احتمالا به پشت صحنه‌ی Hawkeye تعلق دارد. او عکس مورد نظر را داخل خودرو گرفته و همین موضوع باعث شده نتوان چیزی درباره‌ی صحنه‌ی فیلمبرداری یا تیم بازیگری فهمید. با این حال، مدل موی رنر یک نکته‌ی بسیار مهم را در خود جای داده است. اگر به یاد داشده باشید، او پس از اینکه همسر و فرزندان خود را در جریان Avengers: Infinity War از دست داد، تصمیم گرفت یک هویت جدید به نام رونین ساخته و جنایتکاران را به سزای اعمالشان برساند؛ اتفاقی که مشابهش را در صفحات کمیک بوک‌ها دیده بودیم.

رونین تنها در یک صحنه از Avengers: Endgame حاضر شده و طی مکالمه‌ی کوتاهی که با بلک ویدو داشت، تصمیم گرفت به دیگر اعضای انتقامجویان پیوسته و برای شکست تانوس دست به کار شود؛ موضوعی که باعث ناامیدی گروهی از طرفداران کمیک بوک‌ها شد. آن‌ها امیدوار بودند جدیدترین محصول مارول زمان بیشتری را به فعالیت کلینت بارتون تحت نقاب رونین اختصاص دهد. با در نظر گرفتن تصویری که جرمی رنر از پشت صحنه‌ی Hawkeye به اشتراک گذاشته و شباهت موجود میان مدل موها، می‌توان گفت این سریال قرار است بخش‌های بیشتری از فعالیت‌های رونین را به تصویر بکشد. به خصوص اینکه هرگز مشخص نشد ایده‌ی هویت رونین چگونه در ذهن بارتون شکل گرفت.

اگرچه روند فیلمبرداری Hawkeye در یکی از استودیوهای شهر آتلانتا واقع در ایالت جورجیا آغاز شده اما استودیوی مارول هنوز هویت فردی که نقش کیت بیشاپ را ایفا می‌کند فاش نکرده است. این شخصیت در کمیک بوک‌ها دختر یک تاجر ثروتمند بوده و تمایل زیادی به حل مشکلات دیگران دارد. او یک شب در خیابان مورد اذیت و آزار عده‌ای قرار می‌گیرد؛ اتفاقی که صدمه‌ی روحی شدیدی را به همراه دارد. با گذشت مدتی، یادگیری هنرهای رزمی، شمشیرزنی و استفاده از کمان را آغاز کرده و به مهارت بالایی در آن‌ها دست می‌یابد تا هیچ فردی قادر به صدمه زدن به او نباشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا