Indiana Jones 5: مصدومیت هریسون فورد جدی‌تر از چیزی است که انتظار می‌رفت!

او تیم تولید را ترک کرده است

مصدومیت هریسون فورد حین ساخت Indiana Jones 5

با توجه به گزارشی که وب سایت People کار کرده، باید گفت مصدومیت هریسون فورد حین ساخت Indiana Jones 5 جدی است.

اوایل تیر ماه بود که وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اعلام کرد برنامه فیلمبرداری جدیدترین قسمت ایندیانا جونز با تغییر همراه شده است. دلیل این تغییر را باید در هریسون فورد (Harrison Ford) جستجو کرد که حین تمرین برای یکی از صحنه‌های اکشن آسیب دید. والت دیزنی در بیانیه رسمی خود تایید کرد ضبط صحنه‌هایی که نیازی به حضور فورد ندارد ادامه می‌یابد تا او سلامتی خود را بدست آورده و بتواند بار دیگر جلوی دوربین حاضر شود. اینطور که به نظر می‌رسد، مصدومیت بازیگر آمریکایی جدی است.

وب سایت People در گزارش جدید خود تصویری را به اشتراک گذاشت که تایید می‌کند مصدومیت هریسون فورد حین ساخت Indiana Jones 5 فراتر از چیزی است که گمان می‌شد. این تصویر بازیگر آمریکایی را در حالی نشان می‌دهد که دست راست خود را داخل آویز طبی قرار داده و مشغول قدم زدن در منطقه می‌فر لندن است. نمی‌توان با اطمینان گفت اما اگر مصدومیت فورد جزئی بود، در کنار تیم می‌ماند تا مشکلش برطرف شده و در کمترین زمان ممکن جلوی دوربین برود اما جدا شدن او از تیم تولید تایید می‌کند فرآیند بهبودی به زمان نسبتا طولانی‌ای نیاز دارد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

هریسون فورد نزدیک به ۸۰ سال سن داشته و همین موضوع نگرانی‌هایی را در میان گروهی از طرفداران مجموعه ایندیانا جونز به وجود آورده است. آن‌ها نگران هستند بازیگر آمریکایی به دلیل سن بالا نتواند آنطور که باید و شاید جلوی دوربین حاضر شود. هر چند، فورد در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود تاکید کرده بود او و دیگر دست‌اندرکاران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا اثری جذاب را راهی سینماها کنند.

جیمز منگولد (James Mangold) فیلم Indiana Jones 5 را جلوی دوربین برده است. در ابتدا استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) قرار بود روی صندلی کارگردانی بنشیند اما در پی طولانی شدن فرآیند نوشتن فیلمنامه و تاخیرهای متعدد در روند کار، تصمیم گرفت تنها به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان روی ساخت نظارت داشته باشد. منگولد آثار شاخصی در پرونده هنری خود دارد که برای مثال می‌توان Logan و Ford v Ferrari را نام برد. در ضمن، جان ویلیامز (John Williams) بازمی‌گردد تا بار دیگر موسیقی متن را آماده کند.

هریسون فورد تنها بازیگری نیست که نسبت به حضورش در پنجمین فیلم ایندیانا جونز اطمینان داریم. طبق اطلاعات موجود، مس میکلسن (Mads Mikkelsen)، فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge)، توبی جونز (Toby Jones) و بوید هالبروک (Boyd Holbrook) نقش‌های متعدد را پذیرفته‌اند که در حال حاضر اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیست.

در انتها، لازم به ذکر است محصول جدید لوکاس‌فیلم از تاریخ ۷ مرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۹ جولای سال ۲۰۲۲) به سینماهای ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا