کنسول Xbox Series X با طرح Halo Infinite رونمایی شد + تاریخ انتشار بازی

زیبا و جذاب

کنسول Xbox Series X با طرح Halo Infinite رونمایی شد + تاریخ انتشار بازی نریمان هروی ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Halo Infinite

مایکروسافت به مناسبت بیستمین سالگرد عرضه‌ی فرنچایز محبوب هیلو، نسخه‌ای خاص از کنسول Xbox Series X را با طرح Halo Infinite معرفی کرد.

این ادیشن در واقع اولین ادیشن لیمیتد از کنسول ایکس‌باکس سری اکس محسوب می‌شود و قاعدتا هم آخرین نخواهد بود! این نسخه‌ی لیمیتد و خاص از ایکس‌باکس سری اکس با طرحی الهام‌گرفته از فرنچایز هیلو، قرار است روز ۱۵ نوامبر (مصادف با ۲۴ آبان) و با قیمت ۵۴۹.۹۹ دلار عرضه گردد. هم‌اکنون علاقه‌مندان قادر به پیش‌خرید کردن این کنسول زیبا هستند.

اولین نسخه لیمیتد ایکس‌باکس سری اکس، رنگ‌های تیره‌ی متالیک و طلایی دارد. همچنین یک طرح مربوط به سری هیلو روی این کنسول وجود دارد و همچنین قسمت تهویه‌ی کنسول با الهام از کورتانا، به رنگ آبی درآمده است. این نسخه از ایکس‌باکس سری اکس از صداهای هیلو برای روشن و یا خاموش شدن استفاده می‌کند و همچنین کنترلری خاص و زیبا با طرح هیلو به همراه این کنسول عرضه می‌شود.

امروز اعلام شد که بازی Halo Infinite قرار است در روز ۸ دسامبر (مصادف با روز ۱۷ آذر) سال جاری میلادی عرضه شود. همان‌گونه که در بالاتر عرض کردم، باندل Xbox Series X – Halo Infinite Limited Edition به شکل رسمی در روز ۱۵ نوامبر و با قیمت ۵۴۹.۹۹ دلار عرضه می‌شود و در تعداد بسیار محدودی ساخته خواهد شد‍! به هر حال اگر در کشوری به جز ایران زندگی می‌کنید و علاقه خاصی به فرنچایز هیلو و مستر چیف دارید، می‌توانید دست بجنبانید و این ادیشن از ایکس‌باکس سری اکس را پیش‌خرید کنید و حسابی لذت ببرید.

نظر شما در مورد بازی Halo Infinite و این ادیشن خاص چیست؟ فکر می‌کنید که چرا مدت زیادیست که 343 تریلری از بخش کمپین Halo Infinite را منتشر نکرده است؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا