قیمت آیتم‌های داخل فروشگاه بخش چند نفره Halo Infinite از فردا خیلی ارزان‌تر می‌شود!

ارزان شدن آیتم یا دادن ارز رایگان؟

بخش چند نفره Halo Infinite

طبق اعلام رسمی استودیو 343 Industries، آیتم‌های قابل خرید در بخش چند نفره بازی Halo Infinite از فردا دستخوش تغییرات شده و فوق‌العاده ارزان‌تر خواهند شد.

انتشار کاملا رایگان بخش چند نفره بازی Halo Infinite در پاییز سال گذشته میلادی، یکی از بزرگ‌ترین اتفاقاتی بود که در دنیای گیم رخ داد و طرفداران را فوق‌العاده هیجان‌زده کرد. در واقع قرار بود تا این بخش از بازی در اواخر پاییز عرضه شود، اما ناگهان سازندگان نزدیک به سه هفته زودتر، بخش Multiplayer را به صورت رایگان در اختیار دارندگان کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه شخصی قرار دادند. با این وجود، رایگان بودن بازی هرگز به معنای کامل و بدون مشکل بودن آن نبوده و نیست.

اگر از برخی باگ‌های نسخه بتا بازی که هم‌اکنون کاملا برطرف شده‌اند بگذریم، در حقیقت مشکل اصلی کاربران با Halo Infinite هنگام خریدن آیتم و مسائل مربوط به بتل پس بود. بتل پس بازی خیلی طولانی است که البته با داشتن جوایز بیشتر و آیتم‌های متنوع، برعکس مورد استقبال هم قرار می‌گیرد، اما مشکل اینجاست که شما اگر ۲۴ ساعته هم بازی کنید، به دلیل اینکه مقدار XP بسیار کمی از هر بازی دریافت می‌کنید هرگز قادر نیستید تا زیر یک الی دو ماه تمام Tier های بتل پس را باز کنید! از طرف دیگر نیز آیتم‌های داخل بازی به حدی گران هستند که برای گرفتن یک اسکین ساده باید چندین دلار خرج کنید.

حال با در نظر گرفتن این مسائل، سازندگان سعی کرده‌اند تا برخی مشکلات مربوط به بازی را حل کنند؛ آن هم به نحوی که برای باز کردن جوایز بتل پس، اکنون چالش‌های هتفگی و روزانه بیشتری در اختیار بازیکنان قرار گرفته و از همین جهت نیز مقدار XP بیشتری برای گرفتن در دسترس افراد خواهد بود. همچنین برای آیتم‌های گران قیمت بازی، سازندگان اعلام کرده‌اند که از فردا ۲۸ دی (۱۸ ژانویه) فروشگاه بخش چند نفره بازی Halo Infinite به کلی آپدیت خواهد شد.

به گفته جری هوک (Jerry Hook)، مدیر بخش طراحی بازی Halo Infinite، عوامل سازنده همه از بحث‌های کاربران درباره این عنوان خبر دارند و در جریان هستند که قیمت آیتم‌های فروشگاه داخلی آن به شدت بالاست. به همین دلیل نیز اولین قدم در بهبود مشکلات بازی، کاهش قیمت‌ها خواهد بود. هوک اظهار کرده که آن‌ها قصد دارند آیتم‌های داخل بازی را در ارزان‌ترین حالت ممکن، به صورت باندل در اختیار افراد قرار دهند. سپس سعی می‌کنند تا آیتم‌های جداگانه داخل باندل را هم با قیمتی مناسب در اختیار افراد قرار دهند تا حق انتخاب بیشتری به مشتری داده شود. همچنین درباره کیفیت آیتم‌ها و تنوع آن‌ها نیز برنامه‌های بیشتری در کار است که به زودی از آن‌ها خبردار خواهیم شد.

هوک اعلام کرده که آن‌ها از فردا به مدت یک ماه سعی می‌کنند تا هر هفته استراتژی‌های فروش مختلف و قیمت‌ها و آیتم‌های متنوعی را در بخش چند نفره Halo Infinite ارائه کنند. سپس در هرکدام از هفته‌ها که کاربران از آن روش استقبال بیشتری کرده باشند، روال به صورت دائمی صورت خواهد گرفت تا بهترین گزینه‌ها و قیمت‌ها در فروشگاه بازی حاضر باشند.

حال جالب است بدانید که یکی از کاربران زیر توئیت رسمی جری هوک کامنتی مبنی بر اینکه «اگر راهی وجود داشته باشد که بازیکنان بتوانند ارز داخل بازی را رایگان به دست آورند، دیگر نیازی به پایین آوردن قیمت‌ها نیست»، را گذاشته بود و مدیر بخش طراحی Halo Infinite هم پاسخ او را با این جمله داد: «فکر می‌کنم باید هر دو راه را امتحان کنیم». بدین ترتیب هیچ بعید نیست که قابلیت دسترسی به ارز داخل بازی به صورت کاملا رایگان برای افراد در نظر گرفته شود و کاربران بتوانند با انجام دادن برخی چالش‌ها، مقدار محدودی از آن را برای گرفتن آیتم‌های مورد علاقه خود جمع کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا