#مهسا_امینی

اینسایدر ایکس‌باکس از زمان انتشار Halo Infinite می‌گوید

روند ساخت بخش محتوای بازی تقریبا به پایان رسیده است

اینسایدر ایکس‌باکس از زمان انتشار Halo Infinite می‌گوید مهسا سپاهی ۰ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
Halo Infinite

تاریخ عرضه‌ی بازی مورد انتظار Halo Infinite توسط اینسایدر ایکس‌باکس لو رفت.

همان‌طور که می‌دانید، عنوان بعدی سری هیلو در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده و ششمین قسمت اصلی مجموعه‌ی Halo شمرده می‌شود. قابلیت تجربه‌ی بازی به صورت اسپلیت اسکرین به لطف بازی Halo Infinite به این فرنچایز بازگشته و کاربران باید در نقش مستر چیف در منظومه‌ی هیلو به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. همچنین به گفته‌ی استودیوی 343 Industries، این بازی از بخش کوآپ آنلاین پشتیبانی می‌کند.

به‌نظر می‌رسد زمان عرضه‌ی Halo Infinite توسط یکی از اینسایدرهای برجسته‌ی ایکس‌باکس لو رفته است. Klobrille در حساب توییت خود پستی منتشر کرده که محتوای آن از به پایان رسیدن مراحل تولید و ساخت محتوای بازی مورد انتظار هیلو خبر می‌دهد. او می‌گوید استودیوی 343 Industries به طور کامل روی جنبه‌های فنی بازی تمرکز کرده است. به گفته‌ی این اینسایدر، توسعه‌دهندگان انتظار دارند این بازی در ۲۰۲۱ عرضه شود.

باوجود آن‌که اینسایدر معروف جزئیات بیشتری منتشر نکرده اما تقریبا به شایعات عرضه‌ی Halo Infinite در سال ۲۰۲۲ پایان داده است. از آن‌جایی که محتوای این عنوان مورد انتظار کمابیش به پایان رسیده، حالا می‌دانیم ششمین قسمت اصلی فرنچایز هیلو در ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار می‌شود. البته لازم به ذکر است که استودیوی 343 Industries و سازندگان، این خبر را رد یا تایید نکرده‌اند. با این وجود، مدتی پیش جان جونیشک (John Junyszek) که به عنوان مدیر روابط عمومی در استودیوی 343 مشغول به کار است، به یکی از طرفداران هیلو اطمینان خاطر داد در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عقب انداختن انتشار یا تغییر پلتفرم‌های هدف وجود ندارد.

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، عنوان Halo Infinite قرار است در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا