فیل اسپنسر از استثنایی بودن حالت چندنفره‌ی بازی Halo Infinite می‌گوید

قابلیت‌های Grappleshot و Drop Wall هم در این بخش در دسترس خواهند بود

فیل اسپنسر از استثنایی بودن حالت چندنفره‌ی بازی Halo Infinite می‌گوید مهسا سپاهی ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Halo Infinite

فیل اسپنسر در مصاحبه‌‌ای که به‌تازگی انجام داده، از حالت چندنفره‌ی بازی Halo Infinite می‌گوید.

مدتی پیش استودیوی 343 Industries رسما اعلام کرد که بازی Halo Infinite از بخش کوآپ آنلاین پشتیبانی می‌کند. در ادامه‌ی این خبر، فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس‌باکس، در مصاحبه‌ای که اخیرا با iJustine داشته، صحبت‌های جالبی درمورد حالت چندنفره‌ی این بازی کرده است.

حالت چندنفره در Halo Infinite، یک قابلیت ویژه خواهد بود. ما می‌دانیم برای عده‌ی زیادی Halo CE آغاز اتصال ایکس‌باکس‌ها بوده و آن‌ها را به یک‌دیگر وصل کرده است و در نهایت کنسول‌ها توانسته‌اند حالت چندنفره را تجربه کنند. برای خیلی از ما، برای اولین بار. ما به‌خاطر آن‌چه که قرار است برای شما رونمایی کنیم بسیار هیجان‌زده هستیم. من فکر می‌کنم تیم ما درحال ساخت کاری است که در Halo 5 انجام شده و بخش چندنفره‌ی Halo 5 نتیجه‌ی بسیاری خوبی هم داشت.

اسپنسر در صحبت‌های خود به جامعه‌ی Esport و افرادی که درگیر این مسابقات هستند هم اشاره کرده و می‌گوید این بخش، قسمت مهمی از صنعت گیم است. از طرفی دیگر، اطلاعاتی هم از حالت چندنفره‌ی این عنوان مورد انتظار منتشر شده که شامل Grappleshot و Drop Wall خواهد بود. قلاب گراپلینگ (Grappling Hook) که Grappleshot نامیده می‌شود، در نبردهای مستر چیف به او کمک می‌کند. همچنین، سپر Drop Wall که در اولین تریلر گیم‌پلی بازی هم به‌چشم می‌خورد، در بخش چندنفره‌ در دسترس بازیکنان خواهد بود.

عنوان بعدی سری هیلو در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده و ششمین قسمت اصلی مجموعه‌ی Halo شمرده می‌شود. ماجرای این بازی در منظومه‌ی هیلو اتفاق می‌افتد و بازیکنان در نقش مستر چیف به تجربه‌ی این عنوان هیجان‌انگیز می‌پردازند. همچنین، قابلیت تجربه‌ی بازی به صورت اسپلیت اسکرین به لطف بازی Halo Infinite به این فرنچایز بازگشته است.

بازی میان نسلی Halo Infinite، طبق گفته‌ی سازندگان آن قرار است در تعطیلات کریسمس پیش رو برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا