بازی Halo Infinite مرزهای شخصی‌سازی را در صنعت ویدیوگیم جابه‌جا خواهد کرد

بخش مولتی‌پلیر Halo را به شکلی که خودتان می‌خواهید تجربه کنید

بازی Halo Infinite مرزهای شخصی‌سازی را در صنعت ویدیوگیم جابه‌جا خواهد کرد مریم خواجوی ۰ ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی halo infinite

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا از بازی Halo Infinite آخرین دنباله‌ی فرنچایز Halo، منتشر شده، به نظر می‌رسد که این عنوان شخصی‌سازی گسترده‌ای از هوش مصنوعی گرفته تا سلاح‌ها، تغییرات وسایل نقلیه و اسپارتان را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

طی ویدیوی بررسی اجمالی بازی Halo Infinite که در رویداد ایکس‌باکس بتزدا در مراسم E3 2021 پخش شد، جزئیات زیادی از این عنوان در اختیار مخاطبان قرار داده شد. بر اساس این ویدیو شما می‌تونید اسپارتان (سرباز درون زره)، سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی خود را شخصی سازی کنید. بازی Halo Infinite یک هوش مصنوعی شخصی را در اختیارتان قرار خواهد داد که در طول بازی به بازیکن اطلاعات لازم را داده و با ارائه‌ی آپدیت‌های پیاپی، بازیکنان را در جریان لحظه به لحظه‌ی بازی قرار خواهد داد. شما می‌توانید هوش مصنوعی را با صدای مورد نظر خود انتخاب کنید؛ درست مانند کاری که مستر چیف با کورتانا انجام می‌دهد.

در بخش زره، گزینه‌های بی‌شماری پیش روی شما است و بر اساس گفته‌های کارگردان طراحی بازی، میلیون‌ها ترکیب برای سرباز شما وجود خواهد داشت. شما قادر خواهید بود بخش‌های مختلف زره از روکش گرفته تا نشان‌ها، جلوه‌ها، قطعات، شانه‌ها، دستکش‌ها، زانوبند، کلاه ایمنی و اتصالات آن را متناسب با سلیقه‌ی خودتان انتخاب کنید. نکته‌ی جالب این است که شما می‌توانید این شخصی‌سازی را به کمک اپلیکیشن Halo Waypoint از طریق تلفن هوشمند خود انجام دهید.

بازی Halo Infinite همچنین به شما اجازه خواهد داد تا سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی خود را شخصی‌سازی کنید. البته دقت داشته باشید که این شخصی‌سازی صرفا ظاهری است و کمکی به بهبود عملکرد هر کدام از آن‌ها نخواهد داشت. همچنین بتل‌پس بازی هرگز منقضی نمی‌شود و زمانی که آن را خریداری کردید نیازی به آپدیت خرید خود نخواهید داشت. با توجه به این موضوع شما گزینه‌های بیش‌تری برای شخصی‌سازی کاراکترتان پیش رو خواهید داشت.

بدون شک می‌توان گفت جذاب‌ترین بخش شخصی‌سازی در بازی Halo Infinite، تغییراتی است که می‌توانید روی اسپارتان خود اعمال کنید. به گفته‌ی یگی از سازندگان بازی:

ما می‌خواهیم که که اسپارتان نماینده‌ی بازیکن درون بازی باشد. بازیکنان می‌توانند شکل بدن، صدای شخصیت و برای اولین بار اعضای مصنوعی او را انتخاب کنند. ویژگی مربوط به اعضای مصنوعی مورد کوچکی است که بسیاری از طرفداران فرنچایز Halo را هیجان‌زده خواهد کرد.

بازی Halo Infinite در تعطیلات کریسمس سال جاری میلادی انحصارا برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بر اساس اطلاعات که اخیرا به بیرون درز کرده است، تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان همزمان با انتشار بازی Forza Horizon 5 در تاریخ ۱۸ آبان ماه است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا