استودیوی 343Industries از تاثیر کرونا روی بازی Halo Infinite می‌گوید

343 تایید کرد که کارکنانشان به صورت دور کار شده‌اند

استودیوی 343Industries از تاثیر کرونا روی بازی Halo Infinite می‌گوید نیکان صبوری ۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاثیر کرونا بازی Halo Infinite

استودیوی 343Industries از تاثیر ویروس کرونا روی توسعه‌ی بازی Halo Infinite می‌گوید.

سال ۲۰۲۰ میلادی، سال بسیار بزرگی برای هوادارن کنسول ایکس‌باکس خواهد بود چرا که علاوه بر کنسول ایکس‌باکس سری ایکس، قرار است بازی Halo Infinite هم به عنوان یکی از بازی‌های لانچ این پلتفرم منتشر شود.

همانطور که می‌دانید بسیاری از شرکت‌های بازیسازی به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا، استودیو‌های خود را تعطیل کرده و به کارکنانشان اجازه داده‌اند تا از منازل خود کارهای تولید و توسعه را انجام دهند. پیش از این استودیو‌های سی‌دی پراچکت رد و Square Enix در بیانیه‌هایی اعلام کردند که برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس، کارکنان خود را به منازلشان فرستاده‌اند. حال 343Industries که در حال توسعه‌ی عنوان مورد انتظار Halo Infinite است، در این رابطه بیانیه‌ای صادر کرده و در خصوص وضعیت تولید بازی می‌گوید:

ما تمام موانع و مشکلاتی که داریم را شناسایی کرده و آن‌ها را برداشته‌ایم. ولی باید واقع‌بین بود و بفهمیم که وضعیتی که ویروس کرونا به وجود آورده، ممکن است به جای بهبود، به سمت اوضاع بدتری قدم بردار. اطمینان حاصل کنید که همه‌ی ما در حال انجام کار‌هایی هستیم که در توانمان است. همچنین در تلاش هستیم که با این شیوه‌ی کار کردن سازگار شویم و می‌خواهیم بهترین کیفیت از بازی Halo را به شما طرفداران ارائه دهیم.

در بیانیه‌ی منتشر شده، استودیوی 343 تایید کرده که به مدت دو هفته است که اکثر کارکنانشان در داخل منازل در حال کار کردن هستند. همچنین این استودیو می‌گوید که تمرکز بیشتر تیم روی این است که از خلاقیت خود استفاده کرده تا بهترین بازدهی برای Halo داشته باشند. همچنین در ادامه از طرفداران Halo دعوت کرد که در خانه‌هایشان بمانند و به بیرون نروند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا