#مهسا_امینی

بخش داستانی بازی Halo Infinite توسط رئیس ایکس باکس تحسین شد

کار مسترچیف قابل قبول است

بخش داستانی بازی Halo Infinite

به گفته آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، مدیر بخش بازاریابی ایکس باکس، ظاهرا بخش داستانی بازی Halo Infinite دارای هیجان کافی برای گرفتن نمرات خوب از منتقدان بوده و توسط طرفداران مورد استقبال واقع خواهد شد.

مدت‌هاست که درباره بازی انحصاری درجه ۱ ایکس باکس برای نسل نهم، یعنی Halo Infinite جزئیات و اخبار متفاوت و بسیاری را می‌شنویم. این عنوان قرار بود تا در سال گذشته به عنوان بازی در نظر گرفته شده و مخصوص، همراه با کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه شود، اما برخی مشکلات فنی و همچنین عبرتی که تیم سازنده از انتشار یک تریلر فاجعه گرفته بودند، تاریخ انتشار بازی حداقل یک سال به تاخیر افتاد تا همه چیز بازنگری و طراحی آن کامل‌تر شود. در واقع ابتدا تصمیم گرفته شد تا اوایل سال ۲۰۲۱ (دی ماه ۱۳۹۹) برای عرضه این عنوان در نظر گرفته شود، ولی هنگامی که تیم طراحی دید که می‌تواند بیشتر و بهتر روی بازی خود کار کند، این تاخیر به تعطیلات پایان سال و به عبارتی نزدیک به سال ۲۰۲۲ موکول شد!

با این وجود همانطور که اشاره شد، تیم سازنده در طول این مدت به خوبی طرفداران را از روند ساخت بازی مطلع کرده‌اند و جزئیات بسیاری بخصوص از بخش چندنفره و انواع سلاح آن منتشر شده است. همچنین حتی یک نسخه آزمایشی از بخش چند نفره بازی نیز در دسترس برخی کاربران قرار گرفته تا حداقل گیم پلی کلی Halo Infinite به دست طرفداران برسد تا آن را تجربه یا حداقل نگاه کنند. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که در این مدت چند ماهه ما بیشتر از هرچیز صرفا اطلاعاتی درباره بخش چند نفره را از سازندگان در استودیو 343 Industries دریافت کرده‌ایم، در حالی که شاید مهم‌ترین بخش از Halo Infinite برای بسیاری از طرفداران حالت داستانی است.

نظر مدیر ایکس باکس درباره بخش داستانی بازی Halo Infinite

طبق گفته سازندگان، قرار است تا با نزدیک شدن به پایان دوره انتظار و عرضه بازی Halo Infinite در اواخر پاییز سال جاری، تریلرها و جزئیات بیشتری از بخش داستانی این عنوان را مشاهده کنیم. اما پیش از آنکه چیزی از ماجراجویی جدید مسترچیف اعلام شود، ظاهرا آرون گرینبرگ، مدیر ایکس باکس این بخش از بازی را تجربه کرده و در فضای توئیتر نظر کوتاه خود را هم اعلام کرده است!

هنگامی که کاربران در حال صحبت با گرینبرگ درباره گیم پلی و میزان رضایت از نسخه آزمایشی بخش چند نفره بودند، او در جواب به یکی از افراد اعلام کرده که بخش داستانی بازی Halo Infinite را تجربه کرده و از آن کاملا راضی بوده است. این مورد عملا به ما اطلاعاتی از بازی را نمی‌دهد، اما حداقل می‌توان نتیجه گرفت که از روایت جدیدترین عنوان از سری Halo ناامید نخواهیم شد.

لازم به ذکر است که سازندگان پیش‌تر نیز اعلام کرده بودند که قصد دارند تا عنوان Halo Infinite را برای ماندگار شدن تا چندین سال نگه دارند. این یعنی حالت چند نفره بازی از سال آینده الویت بیشتری داشته و احتمالا تیم ایکس باکس سعی می‌کند تا نقشه‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف را برای پیشرفت هرچه بیشتر این حالت عرضه کند.

بازی Halo Infinite برای عرضه در تاریخ ۱۷ آذر (۸ دسامبر) در نظر گرفته شده است و کاربران کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس و پلتفرم رایانه شخصی می‌توانند آن را خریداری و تجربه کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا