#مهسا_امینی

بازی Halo: Combat Evolved Anniversary ماه ژانویه وارد تست عمومی می‌شود

تنها اعضای Halo Insider قادر به تست این اثر هستند

تست Halo: Combat Evolved Anniversary

بازی Halo: Combat Evolved Anniversary قرار است در ماه ژانویه وارد مرحله‌ی تست شود. برای دسترسی به این نسخه باید پیش از هر چیزی در Halo Insider ثبت نام کنید.

بازی Halo: Combat Evolved اولین عنوان از سری محبوب Halo بود که در سال ۲۰۰۱ برای کنسول ایکس‌باکس عرضه شد. حال با گذشت ۱۸ سال از انتشار این بازی همچنان می‌توان آن را یکی از لذت‌بخش‌ترین بازی‌های ایکس‌باکس دانست. خوشبختانه نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن در سال ۲۰۱۱ میلادی تحت عنوان Halo: Combat Evolved Anniversary برای ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد. از خصوصیت‌های این بازی می‌توان به بازسازی بسیار قوی محیط و گرافیک آن اشاره کرد. در واقع عنوان Halo: Combat Evolved Anniversary اولین ساخته‌ی 343Industries برای مجموعه‌ی Halo به حساب می‌آید. این شرکت Halo 5: Guardians را برای ایکس‌باکس وان تولید کرده و همچنین وظیفه‌ی ساخت Halo Infinite را بر عهده دارد.

سال ۲۰۱۴، بازی Halo: Combat Evolved Anniversary به همراه Halo 2: Anniversary، Halo 3، Halo 3: ODST و Halo 4 در یک کالکشن به نام Halo: The Master Chief Collection برای ایکس‌باکس وان منتشر شد و در سال ۲۰۱۹ Halo: Reach به آن اضافه شد. با توجه به سیاست‌های اخیر مایکروسافت در خصوص انتشار بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس روی ویندوز، Halo: The Master Chief Collection هم بالاخره در سال ۲۰۱۹ میلادی، همزمان با عرضه‌ی Halo: Reach برای ویندوز منتشر شد.

در حال حاضر از مجموعه‌ی The Master Chief Collection تنها بازی Halo: Reach برای ویندوز در دسترس قرار گرفته است و به مرور زمان باقی نسخه‌ها هم به این مجموعه اضافه خواهد شد. به نظر می‌رسد که بعد از Reach نوبت به نسخه‌ی اول این سری محبوب رسیده باشد. چرا که 343Industries اعلام کرد، Halo: Combat Evolved Anniversary به زودی وارد مرحله‌ی تست عمومی شده و علاقه‌مندان برای آزمایش آن می‌توانند در Halo Insider ثبت نام کنند.

هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای Halo: Combat Evolved Anniversary اعلام نشده است. با این حال انتظار می‌رود تا پابان سال ۲۰۲۰ میلادی تمامی نسخه‌های Halo به این کالکشن اضافه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا