نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo 2 برای پلتفرم ویندوز منتشر شد

آیا به انتشار بازی نزدیک هستیم؟

نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo 2 برای پلتفرم ویندوز منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
بازی Halo 2 پلتفرم ویندوز

طبق گزارش‌های منتشر شده، بازی Halo 2 وارد مرحله‌ی آزمایشی پلتفرم ویندوز شد. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام در برنامه‌ی Halo Insider به این نسخه دسترسی داشته باشند.

بازی Halo 2 اولین بار در سال ۲۰۰۴ میلادی برای کنسول خانگی ایکس‌باکس و در سال ۲۰۰۷ برای ویندوز منتشر شد. بدون شک Halo 2 جزو یکی از بهترین‌ها در سبک تیراندازی اول شخص به حساب می‌آید. طرفداران و منتقدین شدیدا به این بازی واکنش‌های مثبتی داشتند و تجربه‌ی دوباره‌ی این بازی برای بسیاری، خسته کننده نیست.

حال در خبر بسیار خوبی برای طرفداران این سری، بازی Halo 2 به همراه نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن یعنی Halo 2: Anniversary به زودی برای پلتفرم ویندوز منتشر می‌شود. در حال حاضر بازیکنان می‌توانند، نسخه‌ی آزمایشی آن را که چندی پیش برای PC انتشار یافته، تجربه کنند.

علاقه‌مندان می‌بایست برای دریافت دسترسی به نسخه‌ی آزمایشی، وارد برنامه‌ی ویژه‌ی استودیوی 343Industries به نام Halo Insider شوند. لازم به ذکر است که هیچ تضمین صد در صدی برای ورود به این بخش، پس از انجام ثبت نام نیست اما بسیاری توانسته‌اند که اجازه‌ی دسترسی به بخش آزمایشی را کسب کنند.

متاسفانه هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار رسمی این عنوان کلاسیک روی Halo: The Master Chief Collection مشخص نشده اما به نظر می‌رسد که بخش عظیمی از تولید بازی Halo 2 برای ویندوز به اتمام رسیده و به‌زودی شاهد عرضه‌ی رسمی این بازی خواهیم بود.

استودیوی بازیسازی 343Industries در ماه مارس با انتشار Halo: Combat Evolved Anniversary همه را غافلگیر کرد و بعد منتشر شدن این بازی برای Halo: The Master Chief Collection، تنها عناوین Halo 3: ODST ،Halo 3 ،Halo 2 و Halo 4 برای ویندوز 10 باقی مانده است که احتمال می‌رود تمام آن‌ها تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا