1%
  • 10/10

شایعات پیرامون قیمت بازی جی تی ای 6 تا چه حد درست هستند؟

شایعات بی اساس هستند

شایعات پیرامون قیمت بازی جی تی ای 6 تا چه حد درست هستند؟ ۲ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

قیمت بازی جی تی ای 6 احتمالا یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی است که ذهن طرفداران ویدیو گیم را درگیر خود کرده است. 

اقرار نکرده باشم می‌توان بازی GTA VI را مورد انتظارترین بازی ده سال اخیر حوضه ویدیوگیم دانست؛ عنوانی که ظاهرا خرج بسیار زیادی هم روی دست استودیو بازی‌سازی راکستار(Rock Star Game Studios)  گذاشته است ! اما قیمت این بازی چقدر است؟

طبق شایعات و گزارشاتی که از اینسایدر‌‌های دنیای بازی‌های ویدیویی به گوش می‌رسد ظاهرا بودجه تولید نسخه جدیدGrand Theft Auto بیش از 2 میلیارد دلار بوده، این هزینه سرسام‌آور باعث شده تا طرفداران درباره قیمت بازی جی تی ای 6 (GTA VI) کمی نگران شوند و به شایعاتی مبنی بر استفاده پول واقعی در دنیای بازی و اکسپنشن‌های پولی دامن بزنند.

بازی Gta 5 یکی از پرفروش‌ترین‌های تاریخ ویدیوگیم است، با توجه به میزان استقبال و بازدید از تریلر نسخه جدید هم میتوان به راحتی پیش‌بینی کرد که Gta6 پرفروش‌ترین بازی 2025 شود با این حال در سال‌های اخیر شاهد افزایش قیمت بازی‌ها بودیم که از پاییه استاندارد 59.99 به 69.99 دلار رسیدند؛ این امکان‌ هم وجود دارد که بازی جی تی ای 6 دارای نسخه‌های 150 دلاری بعنوان نسخه دیلاکس با محتویات خاص شود ولی قطعا با همان قیمت استاندرد دیگر بازی‌ها عرضه می‌شود و هزینه ساخت هیچ تاثیری روی این مسئله ندارد.

طبق صحبت‌های برخی از کارکنان راکستار، این استودیو قصد دارد با اکسپنشن‌ها و DLC‌های داستانی و غیرداستانی محتوای بازی را مدام به روز کند و حالتی سرویس محور به بازی ببخشد اما تا کنون راکستار هیچ بیانیه رسمی درباره قیمت گذاری و محتویات پس از عرضه ارائه نداده است پس بهترین کار این است که به شایعات دامن نزنیم و صرفا منتظر اعلام رسمی راکستار باشیم.
نظر شما چیست؟ آیا ممکن است قیمت نسخه پاییه یک بازی به 150 دلار برسد ؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments