نقشه‌ی بازی GTA 6 لو رفت؛ بازگشت باشکوه وایس سیتی؟

معمای بازی مرموز راکستار

نقشه‌ی بازی GTA 6 لو رفت؛ بازگشت باشکوه وایس سیتی؟ مریم خواجوی ۱۰۸ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
نقشه‌ی بازی GTA 6

اخیرا تصویر جدیدی از نقشه‌ی بازی GTA 6 یا حداقل بخشی از آن لو رفته است که با تصاویر لورفته‌ی قبلی همخوانی دارد.

اگر یادتان باشد، اوایل سال ۲۰۲۰ بود که با انتشار تصاویری که ادعا می‌شد نقشه‌ی GTA 6 است، طرفداران اولین نگاه خود را به محیط احتمالی نسخه‌ی بعدی این فرنچایز محبوب انداختند. در ادامه، در اواخر همان سال تصویر دیگری منتشر شد که نگاه نزدیک‌تری به نقشه‌های مذکور انداخته بود. اکنون تصویر جدید دیگری در فضای مجازی در حال پخش شدن است که گمان می‌رود بخش کوچکی از نقشه‌ی بازی GTA 6 باشد و به این ترتیب بخش دیگری از پازل نقشه‌ی بازی GTA 6 را تکمیل می‌کند. 

اولین عکسی که زنجیره‌ی این عکس‌های تکه تکه را آغاز کرد، زمین نیمه‌کاره‌‌ی وسیعی را نشان می‌داد که به واسطه‌ی جزیره‌های کوچک احاطه شده بود. با توجه به کلیه‌ی اطلاعات لو رفته‌ی اخیر، گمان می‌رود که بزرگ‌ترین زمین شهر وایس سیتی را نشان می‌دهد و جزیره‌های اطراف آن همان جزایر کارائیب هستند.

به هر حال، وقتی نقشه‌ی بزرگ به بیرون درز کرد، نیمی از آن ناقص بود. اکنون تصویر لورفته‌ی جدید که به تنهایی شاید مبهم به نظر برسد، با قرار گرفتن در کنار سایر تصاویر، اطلاعات واضح‌تری به ما می‌دهد. به طوری که این مجموعه تصاویر در کنار هم سه خشكی بزرگ را نشان می‌دهند كه بیش از یك شهر بزرگ و تعدادی جزایر كوچك را در خود جای داده است.

همه‌ی این تصاویر نه توسط لیکرهای شناخته‌شده، بلکه توسط کاربران ناشناس در وبسایت 4Chan منتشر شده است. هر چند که در گذشته اطلاعات لورفته در این وبسایت درست از آب در آمده‌اند، برخی دیگر نیز کاملا بی‌پایه و اساس بوده‌اند. همین موضوع باعث می‌شود که معتبر بودن این عناوین با شک و شبهه‌ی زیادی همراه باشد. با توجه به این موضوع اگر تمامی این تصاویر ساختگی باشند، باید گفت که از هماهنگی شگفت‌انگیزی برخوردارند. 

 

مکان وقوع اتفاقات GTA 6 برای مدت‌ها یکی از داغ‌ترین مباحث دنیای بازی‌های ویدیویی بوده است.  هر چند که تعداد زیادی از لیکرها از پیش اعلام کرده‌اند که وقایع نسخه‌ی ششم بازی GTA در شهر وایس سیتی رخ خواهد داد، عده‌ای با این موضوع مخالف بوده و آمریکای مرکزی را مکان اصلی بازی ‌می‌دانند. جزایر کارائیب و شهرهای آمریکایی از جمله شهرهای احتمالی بوده‌اند که توسط عده‌ای دیگر ذکر شده‌اند.

با وجود همه‌ی این موارد، هنوز هم جزییات این نقشه و اینکه به کدام شهر تعلق دارد، در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است. اگر شایعات پیرامون بازی GTA 6 را دنبال کرده باشید، مطمئنا می‌دانید که راکستار تا به حال هیچ واکنشی نسبت به اطلاعات منتشرشده نشان نداده است و به نظر نمی‌رسد که سنت قدیمی این شرکت دچار تغییر شود. پس تا زمان انتشار اطلاعات رسمی از جانب خود سازنده، باید به شایعات و اطلاعات لو رفته از جانب لیکرها اتکا کرد. شما می‌توانید مروری بر تمامی شایعه‌های مربوط به بازی GTA 6 را در وبسایت سرگرمی مطالعه کنید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

108 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا