برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ارتباط شخصیت فرانکلین در بازی GTA V با CJ در عنوان San Andreas چیست؟

سی جی و فرانکلین فامیل هستند

ارتباط شخصیت فرانکلین در بازی GTA V با CJ در عنوان San Andreas چیست؟ ۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک
شخصیت فرانکلین - بازی GTA V

رابطه خاصی بین شخصیت فرانکلین در بازی GTA V با کارل جانسون (Carl Johnson) در عنوان San Andreas وجود دارد که در واقع مربوط به سیاه پوست بودن یا حضور هر دو آن‌ها در یک شهر نیست!

دو بازی GTA V و همچنین GTA: San Andreas حدود یک دهه پیش، به ترتیب در تاریخ‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۰۴ عرضه شده‌اند. با این حال یک نکته بسیار جالب درباره آن‌ها این است که داستان هر دو بازی در شهر لس سانتوس (Los Santos) اتفاق می‌افتد و می‌توانید محله قدیمی و محبوب Groove Street را در GTA 5 نیز پیدا کنید! با این وجود هنگامی که صحبت از وجود حضور در این شهر باشد، احتمالا یک سوال واضح مطرح می‌شود که کارل جانسون کجاست؟

در بازی GTA V شما هرگز نمی‌توانید کارل جانسون ملقب به CJ را پیدا کنید یا ارتباط داستانی چندانی را درباره او کشف کنید. به نحوی که تنها در یکی از مراحل بازی به محله قدیمی Grove Street خواهید رفت تا بفهمید همه آن‌ها کشته شده یا از محله فراری داده شده‌اند. همچنین اگر کمی داخل محله بگردید، جدای از تفاوت‌های ظاهری، به راحتی متوجه می‌شوید که بالاس‌ها (Ballas) که در عنوان San Andreas برای خارج کردن آن‌ها چقدر تلاش کرده بودید حال روی این خیابان قدیمی تسلط کامل دارند و در آن مواد مخدر می‌فروشند.

با این حال در این بازی سه شخصیت اصلی خواهید داشت که می‌توانید بین آن‌ها عوض شده و ماموریت‌های مختلفی را انجام دهید. مایکل د سانتا (Micheal de Santa)، ترور فیلیپ (Trevor Philip) و در نهایت، شخصیت فرانکلین کلینتون (Franklin Clinton) کاراکترهایی هستند که در بازی GTA V با آن‌ها سر و کار خواهید داشت. اما اگر موضوع شباهت در میان باشد، فرانکلین بیشتر از هرکس دیگری شما را به یاد CJ خواهد انداخت. این درحالی است که دو کاراکتر داخل بازی هیچ ارتباطی را با یکدیگر ندارند، اما همچنان فامیل محسوب می‌شوند!

صداپیشه شخصیت فرانکلین پسر دایی صداپیشه CJ است!

شاون فونتنو (Shawn Fonteno) کسی است که صداپیشگی شخصیت فرانلکلین را انجام داده و برای این کار نیز کاندید بهترین صداپیشه بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۴ شده بود. او همچنین به عنوان دی جی و بازیگر در شهر لس آنجلس فعالیت دارد. اما نکته قابل توجه اینجاست که کریستوفر بلارد (Christopher Bellard) ملقب به یانگ میلی (Young Malyay) فامیل شاون فونتنو است که صدایپشگی کارل جانسون را انجام داده بود. او نیز در کنار صداپیشگی به عنوان یک رپر شناخته شده در شهر لس آنجلس فعالیت دارد.

همچنین جالب است بدانید که شاون فونتنو در عنوان San Andreas نیز نقش داشته است! هنگامی که فامیل نزدیک او در حال ضبط صدای کارل جانسون بوده، او صداپیشگی برخی از کاراکترهای فرعی محله Grove Street را انجام داده و بعدها در بازی GTA V خود نقش شخصیت فرانکلین کلینتون را بازی کرده است. به هر حال حضور صداپیشه‌های قدیمی در عناوین جدید GTA موضوع تازه‌ای نیست که در گذشته تکرار نشده باشد. پس با این حساب، ممکن است که در بازی مورد انتظار GTA 6 نیز شاهد اضافه شدن یک کاراکتر قدیمی از بازی‌های قبلی باشیم. آیا به نظر شما چنین اتفاقی خواهد افتاد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments