#مهسا_امینی

اضافه شدن Green Arrow در فورتنایت به مناسبت سال نوی میلادی

مهمانان ابرقهرمانی فورتنایت تمامی ندارند

Green Arrow در فورتنایت

ایپک گیمز در اضافه کردن کاراکترهای معروف به بتل رویال محبوب خود در سال ۲۰۲۰ سنگ تمام گذاشته و حالا با یکی می‌خواهد با اضافه کردن Green Arrow در فورتنایت حسن ختامی بر این سال داشته باشد.

سال ۲۰۲۰ هر چقدر که پر از اتفاقات تلخ و غم‌انگیز بود، برای صنعت گیم تبدیل به یک نقطه‌ی عطف شد. شرکت‌های مختلف بازیسازی با وجود سختی‌های دورکاری در ایام شیوع کرونا، با ساخت بازی‌های فوق‌العاده و پشتیبانی بی‌وقفه از آنها، مردم در خانه را سرگرم نگه داشتند. یکی از مثال‌های عالی در این مورد، اپیک گیمز است که امسال با انتشار بی‌پایان محتوای جذاب برای فورتنایت، نمونه‌ی بی‌نظیری از پشتیبانی از یک بازی را در تاریخ ثبت کرد. حال این شرکت می‌خواهد با اضافه کردن یکی از ابرقهرمانان محبوب دی‌سی، ۲۰۲۰ را پشت سر بگذارد.

اسکین Green Arrow در فورتنایت براساس نسخه‌ی تلویزیونی این کمان‌دار افسانه‌ای در شبکه‌ی The CW طراحی شده که با نسخه‌ی کمیک‌ها یا مجموعه بازی‌های Injustice تفاوت زیادی دارد. این کاراکتر در قالب Crew Pack ماه ژانویه به بازی اضافه می‌شود که از ۳۱ دسامبر (۱۱ دی) منتشر می‌شود. علاوه بر اسکین گرین ارو، آیتم پوشیدنی Tactical Quiver به همراه استایل و تبر Boxing Glove نیز برای بازیکنان در دسترس خواهد بود.

تا پیش از انتشار پک ژانویه، فرصت دارید از پک دسامبر که اسکین Galaxia را در خود دارد برخوردار شوید. توجه داشته باشید که برای دریافت Crew Pack احتیاج به خرید اشتراک آن دارید که ماهانه ۱۲ دلار قیمت دارد و مواردی چون ۱۰۰۰ V-Buck و دسترسی به جدیدترین بتل پس را در اختیارتان می‌گذارد.

Crew Pack ماه دسامبر Fortnite
Crew Pack ماه دسامبر فورتنایت

در یک ماه گذشته، فورتنایت کاراکترهای نمادین زیادی از مجموعه‌های مختلف به بازی خود آورده که چنین چیزی در بازی‌های ویدیویی کمتر دیده شده بود. هفته‌ی گذشته، کاپیتان مارول و پلنگ سیاه از دنیای کمیک‌های مارول به بازی اضافه شده‌اند و پیش از آن شاهد معرفی کریتوس از مجموعه God of War و مستر چیف از Halo برای فورتنایت بوده‌ایم. فکر می‌کنید اپیک گیمز برای سال آینده چه سورپرایز‌های برایمان تدارک دیده است؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا