1%
  • 0/10

تصاویر زمینه 4K گلکسی اس ۲۴ اولترا را همین حالا دانلود کنید

با این تصاویر زمینه زیبا گوشی خود را از یکنواختی خارج کنید

تصاویر زمینه 4K گلکسی اس ۲۴ اولترا را همین حالا دانلود کنید ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
تصاویر زمینه 4K گلکسی اس ۲۴ اولترا

وب‌سایت PhoneArena تصاویر زمینه 4K گلکسی اس ۲۴ اولترا را برای دانلود در دسترس قرار داده است که می‌توانید در این مطلب آن‌ها را دانلود کنید.

اگر از گوشی اندرویدی استفاده می‌کنید، خیلی بعید است که تاکنون تصویر زمینه گوشی خود را تغییر نداده باشید. معمولا تصویر زمینه هرچقدر که زیبا باشد، خسته‌کننده می‌شود و کاربر نیاز دارد برای تغییر روحیه‌ی خودش هم که شده آن را تغییر دهد.

خوشبختانه ماهایی که به فناوری علاقه داریم، این مشکل را نداشته و خودمان دنبال راه حل می‌رویم. نمونه‌اش همین حالا که وب‌سایت PhoneArena تصاویر زمینه 4K گلکسی اس ۲۴ اولترا را برای دانلود در دسترس قرار داده است.

گلکسی اس ۲۴ اولترا بهترین و قدرتمندترین گوشی سامسونگ در سال ۲۰۲۴ است. سامسونگ هم تصاویر زمینه خاص و زیبایی برای این گوشی در نظر گرفته. اما بدیهی است با وجود این همه عاشق فناوری، نمی‌توانسته آن‌ها را منحصرا برای گوشی قدرتمندش نگه دارد.

دانلود تصاویر زمینه 4K گلکسی اس ۲۴ اولترا

کمتر جایی می‌توان به تصاویر زمینه 4K گوشی‌هایی مثل گلکسی S24 اولترا دسترسی داشت. اما با این حال این تصاویر زمینه اینجا هستند تا بتوانید رنگ و روی جذابی به گوشی خود ببخشید.

تصاویر زمینه گلکسی S24 اولترا شارپ و الهام گرفته از کریستال و سنگ‌های قیمتی است. این تصاویر دقیقا با شکل مربعی اس ۲۴ اولترا همخوانی دارد. چون برای اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس، از اشکال گردتری استفاده شده تا نمایانگر طراحی خود آن‌ها باشد.

مهم نیست قصد خرید گلکسی S24 اولترا را داشته باشید یا خیر، در هر صورت، امکان دسترسی به تصاویر زمینه آن را دارید. از آن جایی که سری گلکسی اس ۲۴ از هوش مصنوعی هم بهره می‌برند، شما می‌توانید با دادن فرامین متنی به آن، تصاویر زمینه جذابی را هم برای گوشی خود بسازید. البته در این حالت باید حتما یکی از این سه گوشی را در اختیار داشته باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments