برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی ترسناک هیدئو کوجیما برای گوگل استدیا کنسل شد!

این استدیای شکست‌خورده...

بازی ترسناک هیدئو کوجیما برای گوگل استدیا کنسل شد! ۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
هیدئو کوجیما

بله، درست خوانده‌اید. بازی اپیزودی ژانر وحشت هیدئو کوجیما و چند بازی دیگر برای پلتفرم گوگل استدیا کنسل شدند!

به نظر می‌رسد یکی از بازی‌هایی که قرار بود برای گوگل استدیا عرضه شود، یک بازی ترسناک از خالق سری Metal Gear Solid و بازی Death Stranding یعنی هیدئو کوجیما بود. البته این بازی سال پیش کنسل شد.

بنا بر ادعای وب‌سایت VGC، یکی از بازی‌هایی که در سال ۲۰۲۰ برای عرضه روی پلتفرم گوگل استدیا کنسل شد، یک بازی ژانر وحشت اپیزودی بود و هیدئو کوجیما ساخت این بازی را بر عهده داشت. گفته شده که رئیس استودیو‌های استدیا در آن زمان یعنی جید ریموند، به شرکت Kojima Production برای انجام این پروژه رفته بود، اما آقای فیل هریسون (مدیر استدیا) این پروژه را به کل کنسل کرد. آقای فیل هریسون پیش از مدیریت استدیا، از مدیران اجرایی پلی‌استیشن و اکس‌باکس، آن هم درست در زمان افول این برند‌ها (هنگام عرضه‌ی اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۳) بود.

اگر بخواهیم رک و راست باشیم، هیدئو کوجیما به کنسل شدن پروژه‌هایش تا حدودی عادت کرده است. پیش از این، او قرار بود ریبوت مجموعه سایلنت هیل، با نام سایلنت هیلز، را با گیلرمو دل تورو و نورمن ریداس بسازد ولی شرکت کونامی این بازی را کنسل و همچنین هیدئو کوجیما را هم اخراج کرد. البته همان گونه که می‌دانید، کوجیما همکاری با نورمن ریداس و گیلرمو دل تورو را ادامه داد و در نهایت بازی Death Stranding را در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ عرضه کرد.

گوگل همچنین چند بازی دیگر را هم کنسل کرده و صرفا بیشتر به روند عرضه‌ی بازی‌های Third Party برای استدیا پرداخته است. یکی دیگر از پروژه‌هایی که برای این پلتفرم کنسل شده، دنباله‌ی بازی Journey to the Savage Planet محسوب می‌شود. سازنده‌ی این بازی توسط گوگل در اواخر سال ۲۰۱۹ خریداری شد و هنوز هم مشخص نیست که آیا آنان قرار است دنباله‌ای را برای این بازی بسازند یا اینکه دیگر خبری از دنباله‌ی این بازی نخواهد بود.

شخصا فکر می‌کنید که چرا این پلتفرم با همچنین شکست بزرگی در رقابت با دیگران مواجه شد؟ برای ما بنویسید که گوگل باید چه کاری را برای موفقیت این پلتفرم انجام میداد. ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments