1%
  • 0/10

اشتباه گوگل در ارسال ۱۰ دستگاه گوشی پیکسل 4 به جای یکی

اشتباه گوگل در ارسال ۱۰ دستگاه گوشی پیکسل 4 به جای یکی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
اشتباه گوگل پیکسل 4

اشتباه گوگل برای ارسال ۱۰ دستگاه گوشی به جای یک مدل پیکسل 4 باعث شد تا خریدار شوکه شده و ۹ دستگاه بقیه را پس بفرستد.

گوگل به شکل تصادفی برای خریداری که درخواست یک گوشی پیکسل 4 را داشت، ۱۰ دستگاه از این گوشی را ارسال کرد. البته این اولین باری نیست که گوگل در زمینه‌ی ارسال محموله‌ برای مشتریانش دچار اشتباه می‌شود. با این حال این تصادف می‌توانست فرصتی عالی برای مشتری باشد که صاحب چندین دستگاه گوشی شود، اما این مشتری سریعا به گوگل اطلاع داده و از آنها می‌خواهد که گوشی‌های اشتباهی را پس بگیرند.

این مشتری نسخه‌ی مشکی با ظرفیت ۶۴ گیگابایتی پیکسل 4 را به صورت آنلاین با قیمت ۴۹۹ دلار سفارش داده، اما در کمال تعجب دو روز بعد یک بسته حاوی ۱۰ دستگاه گوشی از Fed-Ex دریافت می‌کند.

وی بلافاصله به خدمات مشتری گوگل اطلاع داده و از آنها درخواست بسته‌بندی ارسال را می‌دهد و سپس تصویری از تلفن‌های اضافی را برای شرکت ارسال کرده و درخواست می‌کند تا آنها را پس بگیرند، اما بعد از دو روز بسته‌ی با ظرفیت فقط ۸ دستگاه دریافت می‌کند که به این ترتیب باز هم در دریافت گوشی‌های اضافی اشتباهی رخ می‌دهد.

به نظر می‌رسد این یک فرصت استثنایی برای مشتری بود تا برنده ۴۹۹۰ دلار شود. صرفنظر از این که چنین اقدام از سوی مشتری بسیار ستودنی است اما باید به این نکته اشاره کنیم که چنین اشباهاتی در سرویس‌دهی گوگل نباید اتفاق بیفتد.

با همه‌ی این‌ها اگر شما در یک وضعیت مشابه قرار داشتید به جای یک دستگاه پیکسل 4 که از گوگل سفارش داده بودید، ۱۰ دستگاه دریافت می‌کردید، چه کاری انجام می‌دادید؟! آیا مثل این مشتری گوشی‌های اضافی را پس می‌دادید یا نه؟!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments