برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

یکی از کارمندان گوگل پشت لیک‌ رونمایی‌ عناوین نینتندو بوده‌ است   

دسترسی به ویدئوهای خصوصی کانال یوتیوب نینتندو

یکی از کارمندان گوگل پشت لیک‌ رونمایی‌ عناوین نینتندو بوده‌ است    ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
لیک‌ رونمایی‌ عناوین نینتندو

براساس گزارش منتشر شده یک نفر از کارمندان شرکت گوگل پشت لیک‌ رونمایی‌ عناوین نینتندو پیش از معرفی رسمی آن‌ها بوده است.

این امر به واسطه دسترسی این شخص به ویدئوهای خصوصی موجود در حساب کاربری رسمی نینتندو در یوتیوب صورت گرفته است. این گزارش توسط نشریه 404 Media منتشر شده که موفق به دستیابی به یک پایگاه داده داخلی شرکت گوگل شده که هزاران مورد مشکل امنیتی و حریم خصوصی کارمندان بین سال‌های 2013 الی 2018 را گزارش و رهگیری کرده است.
این موضوع شامل جمع‌آوری تصادفی داده‌های صوتی کودکان توسط گوگل شده که شامل افشا شدن مسیرهای رفت و آمد و آدرس‌های منزل بسیاری از کاربران سرویس کارپول گردیده است. هم‌چنین پیشنهاداتی که یوتیوب براساس ویدئوهایی که کاربران آن‌ها را از فهرست تاریخچه حساب کاربری خود حذف کرده‌اند نیز از دیگر موارد به شمار می‌رود.
در یک مورد گفته می‌شود یک نفر از کارمندان گوگل به ویدئوهای خصوصی موجود در حساب رسمی یوتیوب شرکت نینتندو دسترسی پیدا کرده و پیش از برنامه‌های نینتندو، اقدام به نشر اطلاعات و رونمایی‌های تدارک دیده شده، کرده است. طی یک مصاحبه داخلی این نتیجه حاصل شد که این فعالیت یعنی لیک‌ رونمایی‌ عناوین نینتندو غیرعمدی بوده است.
این کمپانی طی بیانیه‌ای به 404 Media گفت که “در گوگل کارمندان می‌توانند به سرعت مشکلات احتمالی یک محصول را علامت‌گذاری کرده تا توسط تیم‌های مرتبط مورد بازبینی قرار بگیرد. هنگامی که یک کارمند مورد علامت‌گذاری شده‌ای را می‌فرستد، سطح اولویت آن را نیز برای فرد بازبین پیشنهاد می‌کند.”
“گزارشاتی که توسط 404 به دست آمده مربوط به بیش از شش سال قبل بوده و مثال‌هایی از این موارد علامت‌گذاری شده است. تمامی موارد در آن زمان مورد بازبینی واقع شد. در برخی از اوقات، این محصولات علامت‌گذاری شده اصلا دارای مشکلی نبوده و یا دارای مشکلاتی بودند که کارمندان در سرویس‌های ترد پارتی پیدا کرده بودند.”
شرکت نینتندو مدتی پیش تایید کرد که کنسول نسل بعدی خود را که از آن با نام نینتندو سوییچ 2 یاد می‌شود در سال مالی جاری رونمایی خواهد کرد. بدین ترتیب این کنسول تا قبل از آپریل 2025 معرفی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments