1%
  • 0/10

گوگل Duo امکان برقراری تماس گروهی در کروم را فراهم می‌کند

امکان استفاده از فیلترهایی شبیه اسنپ‌چت در سرویس تماس ویدیویی گوگل

گوگل Duo امکان برقراری تماس گروهی در کروم را فراهم می‌کند ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
گوگل Duo

گوگل اعلام کرده که برنامه گفتگوی ویدیویی گوگل Duo به زودی این امکان را فراهم می‌کند که تماس‌های ویدیویی گروهی را در وب برقرار کنید.

بر اساس گزارش گوگل، ارایه سرویس گفتگوی ویدیویی Duo می‌تواند روشی مفید برای ارتباط دوستان و خانواده در دوران قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی باشد.

اگرچه شرکت کنندگان در تماس‌های گروهی به یک حساب کاربری گوگل نیاز دارند؛ این ویژگی به عنوان پیش نمایش طی هفته‌های آینده در کروم ارایه می‌شود.

همچنین یک حالت “خانوادگی” جدید در Duo وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد از فیلترهایی مانند اسنپ‌چت بهره ببرند. اگر هنگام ورود به حساب گوگل خود از Duo استفاده می‌کنید، حالت خانواده در دسترس است.

به گفته‌ی گوگل، ماسک‌ها و فیلترهای مشابه اسنپ‌چت نیز در تماس‌های تک به تک در اندروید و iOS وجود دارند.

ماه گذشته گوگل اعلام کرد که سقف تعداد شرکت‌کنندگان تماس ویدیویی Duo را از ۸ به ۱۲ نفر ارتقاء داده است؛ گوگل این تصمیم را در پی شیوع ویروس کرونا و خانه‌ نشینی افراد و اشتغال به شکل دورکاری گرفت.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که گوگل طی سال‌های اخیر تعداد زیادی اپلیکیشن‌ پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی متعددی را ارایه کرده و پس از مدتی به‌دلیل عدم استقبال کاربران، این سرویس‌ها را از دسترس خارج کرده است. ظاهرا گوگل Duo فعلا به این سرنوشت دچار نشده و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments