دو بازی Gone Home و Hob در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شدند

هر پنج‌شنبه تعدادی بازی در اپیک گیمز رایگان می‌شود

دو بازی Gone Home و Hob در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شدند مهسا سپاهی ۰ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
فروشگاه اپیک گیمز

روز پنج‌شنبه فروشگاه اپیک گیمز اعلام کرد دو بازی Gone Home و Hob را به مدت محدودی برای کاربران رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد داد.

اولین بازی رایگان این هفته‌ی اپیک گیمز، Gone Home نام دارد که اثری اتمسفریک و راز آلود شمرده می‌شود. این بازی در سال ۲۰۱۳ عرضه شده و نمرات خوبی را دریافت کرده است. داستان بازی ماجرای شخصی را روایت می‌کند که پس از یک سال دوری، به خانه‌ی خود باز می‌گردد و با کاوش در آن سعی در دانستن اتفاقات داخل خانه در زمان غیبت خود را دارد. Gone Home علاوه بر این که توانسته نمره‌ی ۸۶ را از متاکریتیک به‌دست بیاورد، یکی از معدود بازی‌های اپیک گیمز محسوب می‌شود که در سیستم مک هم قابل اجرا است.

دومین بازی رایگان Hob است که Runic Games آن‌ را ساخته و ژانر اکشن ماجراجویی دارد. این عنوان از سبک گرافیکی رنگارنگی برخوردار است و به سری Torchlight شباهت دارد. بازی Hob موفقیت چندانی کسب نکرده اما ارزش تجربه کردن، آن هم به صورت رایگان، را دارد.

گفتنی است که عنوان Drawful 2 هم به صورت رایگان برای کاربران استیم و اپیک گیمز در دسترس خواهد بود که بازی مفرحی همراه با دوستان محسوب می‌شود. برای دانلود رایگان Gone Home و Hob از ۱۴ تا ۱۹ فروردین (۲ تا ۷ آپریل) فرصت دارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا