#مهسا_امینی

آیفون ۱۳۰ هزار دلاری برای سال نو میلادی

کاویر آیفون لوکس عرضه می‌کند

آیفون ۱۳۰ هزار دلاری برای سال نو میلادی ساحره چمنی ۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ موبایل
آیفون ۱۱ پرو با الماس

شرکت روسی کاویر (Caviar)‌ آیفون ۱۱ را به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی با طلا مزین کرده و قرار است این گوشی را با قیمت ۱۲۹ هزار دلار عرضه کند.

روی آیفون ۱۱ ساخته شده از طلا که قرار است با قیمت حدود ۱۳۰ هزار دلار عرضه شود، تصویری از عیسی ‌مسیح حک شده و در بخش پشتی دستگاه یک الماس بزرگ تعبیه شده که به معنای نماد ستاره بیت اللحم است و نوری مقدس از خود ساتع می‌کند.

آیفون ۱۱ پرو مکس لوکس

این شرکت روسی همچنین اعلام کرده که نسخه‌ای از آیفون ۱۱ پرو را برای ادای احترام به حضرت عیسی مسیح و نزدیک شدن به سال نو میلادی به طلا مزین کرده و نیز نسخه‌ای از آیفون ۱۱ پرو مکس را با قیمت ۱۴۰ دلار عرضه خواهد کرد.

شرکت Caviar همچنین نسخه‌ای لوکس از این گوشی را بدون الماس، اما مزین به سنگ‌های گران‌قیمت دیگر با قیمت ۶ هزار دلار و نسخه‌‌ی نقره‌ای آن را با قیمت ۹ هزار دلار معرفی کرده است.

این کمپانی سال گذشته نیز آیفون XS و XS Max را با تیتانیوم سیاه و طلا به همراه 252 قطعه الماس، با قیمت‌ حدود ۲۵ هزار دلار عرضه کرد.

کمپانی Caviar پیشتر آیفون 10 را با 344 قطعه الماس و 14 یاقوت و نشان طلایی با قیمتی معادل 40 هزار دلار عرضه کرد.

از دیگر محصولات جالب این کمپانی می‌توان به ساخت نسخه‌ای از گوشی 3310 نوکیا اشاره کرد که روی آن تصویر روسای جمهور آمریکا و روسیه حک شده بود؛ این گوشی برای اجلاس سران گروه 20 سال ۲۰۱۷ ساخته شد؛ بخش رویی گوشی با رنگ طلایی و خاکستری طراحی و روی کلید منو لوگوی اجلاس حک شده بود. جنس بدنه این گوشی تیتانیوم آب دیده به‌همراه روکشی از فولاد دمشق بود.

جالب است بدانید که با وجود قیمت بسیار بالایی این دستگاه‌ها، اما همچنان مشتری خاص خود را دارند و بسیاری از کاربران نسخه‌های متفاوتی از این دستگاه‌ها را به شکل سفارشی خریداری می‌کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا