ایستراگ جدید God of War Ragnarok هوشمندانه به نظر می‌رسد

ادای احترام به کوری بارلوگ

ایستراگ جدید God of War Ragnarok

ایستراگ جدید God of War Raganrok به طور زیرکانه به کوری بارلوگ، خالق سری خدای جنگ اشاره می‌کند.

با وجود گذشت بیش از شش ماه از عرضه گاد آو وار رگناروک، طرفدارهای دو آتیشه کریتوس کماکان مشغول تجربه بازی هستند که در این بین، هر از چند گاهی ایستراگ‌ها و نکته‌های مخفی جدیدی کشف می‌شود که در تازه‌ترین این‌ها، ساعاتی پیش یکی از کاربران انجمن ردیت با انتشار تصویری به نکته جالبی از بازی پی برد.

در حقیقت، یکی از ماموریت‌های بازی شما را در برابر دو ترول به نام‌های Golrab of The Frost و Golrab of The Ashes قرار می‌دهد. تا پیش از این اکثر بازیکن‌ها تصور می‌کردند که Golrab صرفا یک نام عجیب بوده که مربوط به دوران رگناروک در اساطیر اسکاندیناوی است. با این وجود،گویا این کلمه معنای پنهانی داشته و در اصل به یکی از کلیدی‌ترین افراد سازنده مجموعه خدای جنگ اشاره می‌کند.

اگر کلمه Golrab را از آخر به اول بخوانید، کلمه به Barlog (بارلوگ) تبدیل می‌شود. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، کوری بارلوگ یکی از اعضای اصلی استودیوی سانتا مونیکا تلقی می‌شود که خالق بازی‌های God of War و God of War بوده و همچنین وظیفه کارگردانی ریبوت خدای جنگ (۲۰۱۸) را برعهده داشته است.

در حالی که اریک ویلیامز کارگردان بازی خدای جنگ رگناروک بوده، اما به نظر می‌رسد که تیم سازنده با انتخاب هوشمندانه نام این دو ترول، به نوعی به کوری بارلوگ ادای احترام می‌کنند. البته، دقت داشته باشید که این ایستراگ جدید هنوز توسط تیم سازنده تایید نشده، اما سخت است باور کنیم که این مورد کاملا اتفاقی رخ داده است.

بازی خدای جنگ رگناروک در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. بر اساس سیاست اخیر سونی، ممکن است که این بازی طی سال‌های آینده برای کامپیوتر نیز عرضه شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با ایستراگ جدید God of War Ragnarok و اشاره هوشمندانه به کوری بارلوگ چیست؟ شما چه نکات پنهان دیگری از این بازی کشف کرده‌اید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا