فروش بازی Ghost of Tsushima در سه روز اول انتشار از مرز ۲.۴ میلیون نسخه عبور کرد

گویا انحصاری‌های سونی شکست نمی‌خورند

فروش بازی Ghost of Tsushima

سونی امروز در اکانت رسمی توییتر خود اعلام کرد که فروش بازی Ghost of Tsushima در ۳ روز اول انتشار ۲.۴ میلیون نسخه بود. این عدد کوچکی نیست و قطعا ساکر پانچ و سونی از برداشت محصولی که سال‌ها مشغول کشت آن بودند، رضایت کامل دارند.

از عناوین موفق دیگر سونی، می‌توان به Uncharted 4 با فروش ۱۶ میلیون نسخه، Marvel’s Spider-Man با فروش ۱۳.۲ میلیون نسخه و God of War با فروش ۱۰ میلیون نسخه اشاره کرد. سونی همواره بازی‌هایی با کیفیت بالا برای کاربران خود ارائه داده که نتیجه‌ی این کیفیت، فروش سرسام‌آور این عناوین است و قطعا با گذر زمان، فروش بازی Ghost of Tsushima به سایر بازی‌های محبوب سونی می‌رسد.

درست است که ساکر پانچ برای فرنچایز‌هایی مثل Infamous و Sly Cooper شناخته شده، اما به نظر می‌رسد که بنا کردن یک فرنچایز برای این استودیو بسیار سود‌آور بوده است. نه تنها نمرات منتقدین و به‌خصوص کاربران برای این عنوان بالا بود، بلکه فروش آن نیز چشم‌گیر بوده است.

فروش بازی Ghost of Tsushima، از عنوان بسیار محبوب و مورد انتظار The Last of Us Part II مقداری کمتر بود. دنباله‌ی بازی محبوب The Last of Us توانست در سه روز اول انتشار ۴ میلیون نسخه به فروش برساند که این فروش،‌ باعث شد تا اثر The Last of Us Part II سریع‌ترین فروش را در میان عناوین انحصاری PS4 داشته باشد.

داستان بازی Ghost of Tsushima ژاپن فئودالی را نشان می‌دهد که در سال ۱۲۷۴ توسط اولین حمله‌ی مغولان به این کشور، شکست می‌خورد. قهرمان بازی شخصی به نام جین ساکای است که از آخرین مبارزان سامورایی بوده، ولی مجبور می‌شود برای پس زدن اشغالگران از روش‌هایی نوین بهره ببرد. نقد بازی Ghost of Tsushima از سایت سرگرمی و به قلم امید صدیق ایمانی را می‌توانید با کلیک روی عبارت هایلایت شده بخوانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا