تاریخ عرضه مود Legends Raid بازی Ghost Of Tsushima مشخص شد

چند روز تا اغاز حمله

تاریخ عرضه مود Legends Raid بازی Ghost Of Tsushima

استودیو ساکر پانچ سازنده بازی Ghost Of Tsushima تاریخ عرضه حالت جدید بخش چندنفره بازی را اعلام کرد. در ادامه با سرگرمی همراه باشید.

حالت جدید بخش چندنفره با نام The Tale of Iyo در روز جمعه 9 آبان (30 اکتبر) برای پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت. این حالت بازیکنان را در مأموریتی سه قسمتی به قلب قلمرو Iyo می‌برد. بازیکنان برای تجربه این حالت باید به سطح 100 رسیده و سپس در تیمی چهار نفره راهی این ماموریت شوند.

استودیو ساکر پانچ پیشنهاد کرده که بازیکنان برای آمادگی بیشتر و دریافت تجهیزات بهتر، مراحل داستانی و Survival بخش چندنفره را روی درجه سختی بالا به اتمام برسانند. اطلاعات بیشتر از این حالت بخش چندنفره بازی Ghost Of Tsushima بزودی از طریق حساب توییتر ساکر پانچ اعلام خواهد شد.

در ادامه سازندگان اطلاعاتی از چالش‌های هفتگی بازی منتشر کردند. این چالش‌ها شامل مأموریت‌های 2 نفره در بخش داستانی و 4 نفره در بخش Survival می‌شوند و جمعه هر هفته در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت. این مأموریت‌ها دارای درجه سختی Nightmare هستند. بازیکنان با اتمام آنها ابزارهای ارزشمندی را دریافت خواهند کرد. همچنین عملکرد بازیکنان در رده بندی هفتگی قابل مشاهده خواهد بود.

 

بازی Ghost Of Tsushima

پچ جدید بازی Ghost Of Tsushima نیز به‌زودی با هدف رفع برخی باگ‌ها و مشکلات بازی منتشر خواهد شد. از مهم‌ترین تغییرات و بهبودهای این پچ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایش مکرر خطای شبکه
  • عدم نمایش زره پلاتینیوم با شروع بازی در حالت + New Game
  • گیر کردن بازیکنان در قسمت آموزشی بخش چندنفره
  • اضافه شدن قابلیت Players Met به بخش Legends
  • رفع باگ‌های مختلف

چند روز پیش بخش چند‌نفره بازی Ghost Of Tsushima تحت عنوان Legends طی آپدیتی رایگان در دسترس بازیکنان قرار گرفت. طبق اعلام ساکر پانچ بیش از 2 میلیون مسابقه مختلف در این چند روز توسط بازیکنان انجام شده است. این آمار نشان می‌دهد که بخش چندنفره بازی بسیار موفق بوده و از سوی طرفدارنن مورد استقبال قرار گرفته است.

با توجه به موفقیت بازی احتمالا ساخت نسخه بعدی بازی Ghost Of Tsushima در دستور کار ساکر پانچ قرار دارد. نظر شما چیست؟ آیا بخش چندنفره بازی ارزش تجربه کردن را دارد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا