#مهسا_امینی

بازی Ghost of Tsushima: Legends رسما معرفی شد

تا پاییز منتظر بمانید

استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) چندی پیش با انتشار تریلری، رسما از محتوای آنلاین بازی گوست آو سوشیما با نام Ghost of Tsushima: Legends رونمایی کرد.

درحالی که تجربه‌ی بخش چندنفره آنلاین برای مدت طولانی بازیکنان زیادی را به خود سرگرم می‌کند و این موضوع در سال‌های اخیر به راحتی مشهود است، لیکن هنوز خدشه‌ای به اعتبار عناوین داستان محور وارد نشده و کمپانی سرگرمی‌های تعاملی سونی در طول نسل هشتم بازی‌های داستانی باکیفیت و پرطرفداری را روانه بازار کرده است. Ghost of Tsushima از جمله این عناوین به شمار می‌رود که چیزی در حدود یک ماه از انتشار آن گذشته و بازی به لطف روایت داستان جذاب و عمیق، حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و از حیث فروش، عملکرد رضایت‌بخشی داشته است.

با این حال، چند وقت پیش بود که استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز پس از موفقیت جدیدترین ساخته‌ی خود، در پیامی به صورت غیرمستقیم از انتشار بخش چندنفره‌ی آنلاین بازی خبر داد. در همین راستا، ساعاتی پیش تیم سازنده در اقدامی غیرمنتظره، به طور رسمی با انتشار یک تیزر نسبتا کوتاه از محتوای آنلاین گوست آو سوشیما با نام Ghost of Tsushima: Legends پرده برداشت که تجربه‌ی متنوع و جدیدی را برای بازیکنان و طرفداران به ارمغان می‌آورد.

با استناد بر گفته‌ی ساکر پانچ، محتوای آنلاین بازی به صورت کاملا رایگان در تاریخ نامشخصی از پاییز سال جاری میلادی در اختیاران دارندگان بازی قرار خواهد گرفت. داستان و اتفاقات بخش آنلاین بازی در جهان‌های موازی با سرزمین سوشیما و فرمان‌روایی افسانه‌های ژاپنی جریان دارد که بازیکنان در مجموع در چهار کلاس مختلف سامورایی (Samurai)، قاتل (Assassin)، شکارچی (Hunter) و رونین (Ronin) بازی را پیش خواهند برد. مطابق اغلب عناوین، هر یک از این کلاس‌ها، قابلیت‌ها و مهارت‌های منحصر به فردی دارد که بازیکنان با استفاده از فنون رزمی و جادوهای فانتزی، با مقابله با یکدیگر می‌پردازند.

گفته شده که بازیکنان در گروه‌های دو نفره می‌توانند ماموریت‌های داستانی این عنوان را پیش ببرند. هرچند، بخش دیگری به صورت رقابتی تحت عنوان Raid به بازی اضافه می‌شود که حداکثر از چهار نفر پشتیبانی خواهد کرد. برخلاف تصورها، در این بخش بازیکنان با همکاری یکدیگر در برابر موج‌های مختلف دشمنان شیطانی مبارزه خواهند کرد. خوشبختانه، تمامی این محتوا به صورت رایگان در دسترس خریداران بازی قرار خواهد گرفت که تیم سازنده این اقدام را در راستای قدردانی از جامعه‌ی بزرگ خود انجام می‌دهد. اگرچه، توجه داشته باشید که برای دسترسی به این محتوا، عضویت در سرویس پلی‌استیشن پلاس الزامی است.

در پایان این خبر، لازم به ذکر است که گوست آو سوشیما در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا