تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima مشخص شد

بازی جدید ساکرپانچ، سال آینده منتشر می‌شود

تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima

تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima که جدیدترین ساخته‌ی جدید ساکر پانچ به حساب می‌آید، در مراسم The Game Awards مشخص شد.

مراسم گیم اواردز امسال که مثل همیشه توسط جف کیلی و تیمش برگزار می‌شد، تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین کنسول پلی‌استیشن ۴ را مشخص کرد. این بازی قرار است در تابستان سال ۲۰۲۰ منتشر شود و هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص نیست.

سونی پیش از این در برنامه‌ی State of Play، قول نمایش جدید از Ghost of Tsushima را در گیم اواردز امسال داده بود و بالاخره در این مراسم، علاوه بر این که تریلر جدیدی از بازی را به نمایش گذاشت، تاریخ عرضه‌ی آن را هم مشخص کرد. یک گروه ارکستر نیز حین اجرای نمایش بازی، موسیقی آن را اجرا می‌کردند. نمایش بازی با پرواز برگ‌هایی رو صحنه، فضاسازی بازی را به خوبی منتقل می‌کرد.

ساکر پانچ حدود ۵ سال است که مشغول ساخت بازی اکشن مخفی‌کاری جدیدش است. این بازی ماجرای یک سامورایی به نام جین را دنبال می‌کند که در برابر از حمله‌ی مغول‌ها به جزیره‌ای به نام «سوشیما» جلوگیری می‌کند. داستان بازی در سال ۱۲۷۴ و در دوران فئودال ژاپن جریان دارد. این بازی اولین بار در مراسم هفته‌ی بازی پاریس سال ۲۰۱۸ رونمایی شد.

نیت فاکس کارگردان این بازی می‌گوید که هدفشان با Ghost of Tsushima بازی‌ای است که همه دوستش دارند اما کسی تا به حال سراغ این ایده نرفته باشد. فاکس همچنین می‌گوید که جزیره‌ی سوشیما شامل چند نقطه‌ی کلیدی مهم خواهد بود و بازی از جنگل‌های بامبو تا قلعه‌های دوران فئودال را در خود جای خواهد داد. چندی پیش شایعه‌هایی در مورد این موضوع منتشر می‌شد که ساخته‌ی جدید ساکر پانچ قرار است به یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی کنسول PS5 تبدیل شود و خبری از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی نیست. با این حال، نمایش بازی در گیم اواردز مشخص کرد که Ghost of Tsushima بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ باقی می‌ماند.

ساخته‌ی جدید ساکر پانچ در کنار The Last of Us: Part II، از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که قرار است سال آینده برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا