برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعات جدید به ساخت قسمت بعدی Ghost of Tsushima دامن می‌زند

دنباله‌ای اجتناب‌ناپذیر

شایعات جدید به ساخت قسمت بعدی Ghost of Tsushima دامن می‌زند ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
قسمت بعدی Ghost of Tsushima

برای چندین ماه است که شایعات مختلف به وجود قسمت بعدی Ghost of Tsushima و در دست ساخت بودن آن اشاره می‌کنند.

در حالی که رویداد State of Play ماه گذشته شرکت سونی و پلی استیشن بدون هیچ گونه اشاره‌ای به بازی Ghost of Tsushima 2 برگزار گردید، ظاهرا به این زودی‌ها انتشار شایعات گوناگون پیرامون این موضوع متوقف نمی‌شود. اکنون نوبت به اینسایدر صنعت بازی دنیل ریچتمن (Daniel Richtman) که با نام DanielRPK هم شناخته می‌شود رسیده است. ریچتمن با انتشار پستی در صفحه پیترئان (Patreon) خود اظهار داشت که تقریبا به صورت قطعی می‌تواند در دست ساخت بودن قسمت بعدی Ghost of Tsushima را تایید کند.

اگرچه همواره باید چنین مواردی را پیش از تایید رسمی توسط سازنده و یا ناشر، در حد شایعه در نظر گرفت اما ریچتمن سابقه قابل اطمینانی در خصوص انتشار اطلاعات این‌چنینی داشته و هم‌چنین از صحبت‌های خود نیز به نظر بسیار مطمئن بوده است. در عین حال این اینسایدر هیچ اشاره‌ای به زمان رونمایی از این بازی و یا زمان انتشار آن ارائه نکرد. چهار سال از زمان عرضه نسخه اول آن روی کنسول پلی استیشن 4 می‌گذرد و نسخه رایانه‌های شخصی آن نیز ماه گذشته در دسترس کاربران این پلتفرم قرار گرفت.

از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعاتی در خصوص استودیو ساکر پانچ (Sucker Punch Productions) منتشر نشده که مشغول انجام چه کاری است. همین موضوع نیز به یکی دیگر از چندین دلایلی اضافه می‌شود که ساخت قسمت بعدی Ghost of Tsushima اجتناب‌ناپذیر به نظر برسد. ساخت نسخه اول این بازی تقریبا شش سال به طول انجامید با این حال ساخت نسخه‌های دنباله همواره مدت زمان کمتری را طلب می‌کند.

عنوان Ghost of Tsushima چه از نظر کیفی و چه از نظر تجاری عملکرد درخشانی را به ثبت رساند. یک اقتباس لایو اکشن نیز از آن در دست ساخت قرار دارد. همین موضوع سبب می‌شود تا ساخت نسخه بعدی تایید شده تلقی شود. مسلما شرکت سونی و پلی استیشن پتانسیل زیادی در این مجموعه می‌بینند و دیر یا زود شاهد رونمایی از نسخه بعدی آن خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments