#مهسا_امینی

تماشا کنید: ویدیوی جدید روی سلاح‌های Stalker 2 تمرکز دارد

این ویدیو بیش از شش دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: ویدیوی جدید روی سلاح‌های Stalker 2 تمرکز دارد سورنا رضایی ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیوی اوکراینی جی‌اس‌سی گیم ورلد با همکاری وب سایت IGN ویدیویی را منتشر کرده که سلاح‌های Stalker 2 را به نمایش می‌گذارد.

در حالی که حدودا سه سال از عرضه‌ی Stalker می‌گذشت، استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World) از ساخت نسخه‌ی جدید فرنچایز تحت عنوان Stalker 2 خبر داد و اعلام کرد این بازی در سال ۲۰۱۲ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و خبر لغو پروژه در آوریل سال ۲۰۱۲ رسانه‌ای شد. اعضای این استودیوی اوکراینی دست بردار نبودند و بار دیگر به سراغ Stalker 2 رفتند. ساخت نسخه‌ی جدید اواسط سال ۲۰۱۸ تایید شد.

جی‌اس‌سی گیم ورلد در جریان Xbox Games Showcase که سال گذشته‌ی میلادی برگزار شد، به انتظار دو ساله‌ی طرفداران خاتمه داد و اولین تیزر Stalker 2 را به نمایش گذاشت. تیم روابط عمومی استودیو از آن زمان تاکنون فعالیت خود را به طرز چشمگیری افزایش داده و سعی کرده هر چند مدت اطلاعات تازه‌ای را در فضای مجازی قرار دهد. آن‌ها اوایل ماه جاری میلادی به طرفداران اطمینان خاطر دادند داستان به صورت غیرخطی نوشته شده و دارای پایان‌بندی‌های مختلفی خواهد بود. پیش از این تاریخ هم جزئیاتی از پروتاگونیست منتشر شده بود.

جی‌اس‌سی گیم ورلد با همکاری وب سایت IGN ویدیویی را منتشر کرده که به بخش‌های مختلف Stalker 2 می‌پردازد. ویدیو بیش از ۶ دقیقه زمان داشته و در ابتدای آن با زاکار باچاروف (Zakahr Bocharov) ملاقات می‌کنیم که مدیر روابط عمومی استودیو است. او در پس از صحبت درباره‌ی سالگرد مجموعه‌ی استالکر، به The Zone پرداخته و سعی می‌کند اطلاعات کلی‌ای را درباره‌اش ارائه دهد. طبق گفته‌‎های باچاروف، The Zone یک منطقه‌ی بسیار خطرناک بوده و گروه‌های مختلفی را در خود جای داده که شاخص‌ترین‌هیشان، The Feedom و The Duty هستند.

اعضای The Freedom می‌خواهند شرایطی را مهیا کنند تا رشد وسعت The Zone ادامه یابد، این در حالی است که است اعضای The Duty حاضر به انجام هر کاری هستند تا بتوانند جلوی افزایش وسعت را بگیرند. البته گروه‌های حاضر در دنباله‌ی Stalker به همین موارد خلاصه نشده و در ویدیوهای آینده با دیگر گروه‌ها آشنا خواهیم شد. حین صحبت زاکار باچاروف درباره‌ی The Feedom و The Duty دو مدل به نمایش درمی‌آیند که به این دو گروه تعلق دارند. نکته‌ی جالب توجه، دقت فراوان تیم توسعه به جزئیات بوده است، به‌طوری که می‌توان خراش‌ها، پارگی‌ها و نخ نخ شدن لباس‌ها را به وضوح دید.

مدیر روابط عمومی جی‌اس‌سی گیم ورلد در بخش دوم ویدیو به سلاح‌های Stalker 2 می‌پردازد. مطابق انتظار، سلاح‌های متعددی در بازی وجود خواهد داشت که کاربر می‌تواند به واسطه‌ی آیتم‌های مختلف آن‌ها را مطابق با نیازهای خود شخصی‌سازی کند. زاکار باچاروف در انتهای ویدیو به ابزاری پرداخت که به تیم توسعه اجازه می‌دهد جزئیات کاراکترها مانند دندان‌ها را تغییر دهند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا