تخفیف ۱۰ دلاری The Legend of Zelda: Link’s Awakening در وال‌مارت

فرصتی که کمتر پیش می‌آید!

تخفیف ۱۰ دلاری The Legend of Zelda: Link's Awakening

در شرایطی که نینتندو علاقه‌ای به کاهش قیمت محصولات خود برای نینتندو سوییچ ندارد، تخفیف ۱۰ دلاری The Legend of Zelda: Link’s Awakening در فروشگاه وال‌مارت فرصت مناسبی برای خرید آن محسوب می‌شود. 

پس از موفقیت‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild در جلب نظر منتقدین و برآورده کردن انتظارات مالی، نینتندو تصمیم گرفت تا به‌ سراغ بازسازی یکی از نسخه‌های قدیمی فرنچایز زلدا برود. نتیجه‌ی کار، عنوان The Legend of Zelda: Link’s Awakening بود. عنوان اکشن و ماجراجویی Link’s Awakening اواخر شهریور ماه عرضه شد و توانست همانند نسخه اصلی، بازخوردهای مثبتی را از مخاطبان و منتقدین دریافت کند. این بازی تاکنون ۳.۱۳ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است که آن را در رتبه دهم پرفروش‌ترین انحصاری‌های کنسول نینتندو سوییچ قرار می‌دهد.

شرکت‌های مایکروسافت و سونی نسخه‌ی معمولی بازی‌های خود را با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در بازار عرضه می‌کنند اما پس از گذشت چندین ماه، قیمت را به مناسبت‌های مختلف کاهش می‌دهند اما Nintendo تمایلی به انجام این کار ندارد. این شرکت ژاپنی‌ محصولات خود را با قیمتی مشابه با Microsoft و Sony به بازار عرضه کرده و تحت هیچ شرایطی حاضر به کاهش قیمت آن‌ها نیست. در چنین شرایطی، تخفیف ۱۰ دلاری The Legend of Zelda: Link’s Awakening در وال‌مارت از آن دست فرصت‌هایی است که نباید به‌راحتی از کنارشان عبور کرد.

جدیدترین نسخه فرنچایز زلدا هم اکنون با قیمت ۴۹ دلار در این خرده‌فروشی قرار گرفته است. اگر هم توانایی خرید از وال‌مارت را ندارید، توصیه می‌کنیم از آمازون تهیه کنید. با مراجعه به آمازون قادر خواهید بود تا نسخه استفاده شده‌ی بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening را که در شرایط بسیار خوبی قرار دارد با قیمت ۴۹.۹۹ دلار سفارش دهید. اگر هم عنوانی در اختیار دارید که به‌دنبال فروش آن هستید، می‌توانید با آمازون مبادله کنید تا قیمت تمام شده به میزان بیشتری کاهش یابد.

لازم به ذکر است که برای خرید از فروشگاه والمارت، نیازی به پرداخت هزینه‌ی ارسال وجود ندارد. می‌توانید نقد و بررسی بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening را از اینجا مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا