آخرین به‌روزرسانی Gears 5 حالت و شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد

به زودی آپدیت جدید منتشر می‌شود

آخرین به‌روزرسانی Gears 5 حالت و شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد نیکان صبوری ۰ ۰۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
به‌روزرسانی جدید Gears 5

به‌زودی به‌روزرسانی جدید برای بازی Gears 5 با نام Operation 3 منتشر می‌شود که حالت، شخصیت‌ها و نقشه‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند.

سری Gears of War بدون شک یکی از بهترین بازی‌های شرکت مایکروسافت به حساب می‌آید و قسمت پنجم این سری هم که با نام Gears 5 شناخته می‌شود، در زمان انتشارش بازخورد‌های مثبتی روبرو شد.

از زمان عرضه‌ی Gears 5 تا به امروز به‌روزرسانی‌های کوچک و بزرگی برای این اثر در دسترس قرار گرفته است. Operation نام مجموعه به‌روزرسانی‌های بزرگ این بازی بوده که هر چند ماه یک بار منتشر می‌شود که بیشتر آن‌ها شامل حالت جدید و شخصیت‌های تازه‌ای است. حال سومین به‌روزرسانی Operation به زودی برای این بازی تیراندازی سوم شخص عرضه خواهد شد.

Operation جدید حالتی به نام Gridiron را به همراه خود دارد. در این حالت که به صورت تیمی و ۵ نفره انجام می‌شود. گروهی از بازیکنان می‌بایست با گروهی دیگر برای تصاحب پرچم مبارزه کنند. لازم به ذکر است که در این حالت Respawn وجود نداشته و تمام بازیکنان باید با دقت بیشتری در روند بازی پیشروی کنند. در این حالت، تیمی که بتواند ۱۳ امتیاز دریافت کند، برنده خواهد شد.

در کنار حالت جدید، دو شخصیت محبوب به بازی اضافه می‌شود. Augustus Cole که به نام Cole Train در بازی شناخته می‌شود همراه با شخصیت دوست داشتنی Clayton Carmine جزو کاراکتر‌های جدید قابل بازی خواهند بود که هر کدام از این شخصیت‌ها قدرت ویژه‌ای دارند. در کنار این دو، شخصیت‌های Queen Myrrah و Theron Guard هم به بازی اضافه شده‌اند.

در بخش نقشه‌ها، Pahanu که یک نقشه‌ی جنگلی است به بازی اضافه می‌شود. همچنین در خبر خوبی برای علاقه‌مندان و طرفداران قدیمی Gears of War، نقشه‌ی کلاسیک و محبوب قسمت اول یعنی Canals به این بازی اضافه خواهد شد. همچنین در بخش 2v2 دو نقشه با نام‌های Arena و Annex بعد از به‌روزرسانی جدید قابل بازی خواهد بود.

به‌روزرسانی جدید Gears 5 در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ (۳۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های ویندوز و ایکس‌باکس وان به صورت رایگان عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا