1%
  • 0/10

احتمال فروش گیرباکس اینترتینمنت از سوی امبریسر گروپ

به همراه چند استودیو دیگر

احتمال فروش گیرباکس اینترتینمنت از سوی امبریسر گروپ ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش گیرباکس اینترتینمنت

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی گیرباکس اینترتینمنت از سوی امبریسر گروپ فروخته خواهد شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که امبریسر گروپ با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو شده و برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، چند ماهی است که قصد اخراج شماری از کارمندهای خود را دارد. در همین حین، به نظر می‌رسد که جدا از تعدیل نیروها، یک سری از استودیوهای این شرکت تعطیل و حتی فروخته خواهد شد.

در همین راستا، بعد از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر احتمال فروش سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) با مبلغی به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار، حال شایعه دیگری در خصوص واگذاری استودیوی گیرباکس اینترتینمنت به گوش رسیده که به نظر می‌رسد برنامه‌‎های این استودیو به کلی تغییر می‌کند.

در واقع، ساعاتی پیش آقای جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ خاطرنشان کرد که امبریسر گروپ به دنبال فروش گیرباکس اینترتینمنت است. مدتی بعد از انتشار این گزارش، رسانه کوتاکو نیز ضمن تایید این خبر، اذعان داشت که پروسه فروش استودیو نه تنها کلید خورده، بلکه در مرحله پایانی قرار دارد و چه بسا به‌زودی اطلاعات مهمی در این زمینه ارائه خواهد شد.

این رسانه در ادامه گزارش خود مدعی است که آقای رندی پیچفورد، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران گیرباکس اینتراکتیو به تازگی جلسه‌ای با کارمندهای خود برگزار کرده که در جریان این نشست، تصمیماتی برای آینده استودیو تصمیمی گرفته شده است. انتظار می‌رود که جزئیات بیشتر در این زمینه طی روزها یا هفته‌های آینده به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شود.

این اولین باری نیست که گزارش‌ها به فروش گیرباکس اینترتینمنت اشاره می‌کنند. در حقیقت، شهریور ماه امسال بود که امبریسر گروپ به خاطر شرایط مالی سخت و دشوار اعلام کرد که برخی از استودیوهای خود را واگذار و حتی تعطیل می‌کند. در آن زمان، شایعه شده بود که یکی از این استودیوها، گیرباکس خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments