پس از سی جی، شاهد حضور گارفیلد در Stray هستیم!

متاسفانه خبری از لازانیا در Stray نیست!

گارفیلد در Stray

نوبتی هم که باشد، نوبت گارفیلد است. پس از انتشار بسیاری مادهای جذاب و صد البته عجیب و غریب، این مرتبه شاهد حضور گارفیلد در Stray هستیم. باید گفت که ما انتظار داشتیم این ماد خیلی زودتر به انتشار برسد.

بازی Stray، عنوان دوست داشتنی این روزهای دنیای ویدیو گیم شما را در قالب گربه‌ای در دنیایی پسا آخرالزمانی و مملو از ربات‌ها جا زده که نه تنها به مذاق کاربران عادی و منتقدین خوش آمده، بلکه دنیایی تازه را در برابر ماد سازها قرار داده است. شما می‌توانید از امروز بازی Stray را در قالب آرام‌ترین و البته تنبل‌ترین گربه دنیا یعنی گارفیلد (Garfield) تجربه کنید.

ماد سازی با نام کریس روبینو (Chris Rubino) به تازگی مادی ساخته که گربه دوست داشتنی بازی Stray را با گربه دوست داشتنی دیگری یعنی گارفیلد جایگزین می‌کند و بهترین نکته این ماد، گونه‌های گرد و حال خسته گارفیلد است! اما این تمام ماد است. شما علاوه بر گارفیلد نه لازانیا دریافت می‌کنید، نه ادی (Odie) وجود دارد تا شما را تر و خشک کند. اما حضور گارفیلد در این بازی برای عاشقان این گربه دوست داشتنی، آن هم در دنیای زیبای بازی Stray یک نعمت است. البته شکی نیست که در همان اوایل بازی Stray، گارفیلد ماجرای ما بیش از آن چیزی که فکرش را می‌کرد به دردسر میافتد که البته همین موضوع داستان ما را جذاب می‌کند. باز هم باید به این نکته اشاره داشت که بهترین قسمت این ماد، قیافه خسته و دوست داشتنی گارفیلد است.

باید به این نکته اشاره داشت که بسیاری از ما انتظار حضور گارفیلد در Stray را داشتیم چون گربه اصلی بازی ما هم رنگ گارفیلد است. البته این تمام ماجرا نبوده و مادهای عجیب بسیاری در این بازی دیده می‌شود و از جمله آن‌ها می‌توان به ماد جایگزین کردن صدای گربه با فریاد شخصیت اصلی بازی Heavy Rain یعنی ایتان (Ethan) اشاره داشت. البته مادهای جذاب بسیاری در دسترس قرار گرفته و بسیاری از ماد سازها، گربه درون بازی را تبدیل به گربه خانگی خود کرده‌اند. چنین چیزی را تصور کنید؛ زیباست!

به طور کلی بازی Stray زمین بازی بسیار گسترده‌‌ای برای ماد سازها بوده و بدون شک همه ما از مادهای مناسب در این بازی استقبال کرده و امیدواریم مادهای جذاب بیشتری برای این بازی منتشر شود. نظر شما درباره حضور گارفیلد در Stray چیست؟ شما دوست دارید چه مادهایی در بازی Stray تماشا و تجربه کنید؟ نظرات خود را درباره بازی Stray و مادهای جذاب آن با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا