#مهسا_امینی

گیم‌استاپ بیش‌ از 120 نفر از نیروهای خود را اخراج کرد

اخراج شدگان شامل افرادی از گیم اینفورمر هم می‌شوند

گیم‌استاپ بیش‌ از 120 نفر از نیروهای خود را اخراج کرد نیکان صبوری ۰ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
گیم‌استاپ بیش‌از 120

خرده فروش بازی‌های رایانه‌ای در ایالت متحده آمریکا، گیم‌استاپ (GameStop) این هفته بیش‌ از 120 نفر را به دلیل جبران ضررهای مالی اخراج کرد.

در روز سه‌شنبه، تاریخ 29 مرداد بعد از اینکه برخی از نیرو‌های گیم اینفورمر (Game Informer) خبر اخراج خود را در توییتر اعلام کردند. به دنبال این اتفاق تعداد زیادی از کارکنان گیم‌استاپ هم خبر اخراج خود را در شبکه‌های مجازی بیان می‌کنند. خبر توسط خود گیم‌‌استاپ تایید شد و آنها بیش از 120 نفر یا حدود 14 درصد از نیرو‌های خود را اخراج کردند و علت این کار را بازسازی دوباره کمپانی گیم‌استاپ بیان کردند.

پیش از این در هفته‌ای که گذشت، این کمپانی خرده فروش نزدیک به 50 نفر از مدیران اجرایی خود را اخراج کرد و گیم‌استاپ در همان زمان اعلام کرده بود که به دنبال دوباره سازی و جبران ضرر‌های مالی این شرکت دست تعدیل نیرو کردند.

آنها بیانیه‌ای در خصوص اخراج افراد خود اعلام کردند:

به دنبال بخشی از بازسازی گیم‌استاپ که از قبل شروع شده بود، برای بهبود عملکرد مالی، تایید می‌کنیم که بیش از 120 نفر را از موقعیت شغلی خود برکنار کرده‌ایم که تقریباً 14 درصد از کل نیرو‌های موجود در گیم‌اسپات را دربرمی‌گیرد. این مقدار بخش‌هایی از دفتر مرکزی و همچنین برخی از دفاتر دیگر را شامل خواهد شد. در حالی که این تغییرات دشوار است اما برای کاهش هزینه‌ها و هم‌ترازی بهتر بین سازمان‌ها برای بهینه سازی مشاغل، تحقق اهداف آینده و عوامل موفقیت سازمان ضروری هستند. ما می‌دانیم که این روز برای شرکت ما و به ویژه برای آن دسته از همکارانی که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، ناراحت کننده است. ما از فداکاری‌ها و خدمات آنها در گیم‌استاپ قدردانی می‌کنیم و آنها را در زمان تحول سازمان پشتیبانی می‌کنیم.

گیم‌استاپ یک خورده فروش بازی‌های ویدئویی است که از سال 1984 فعالیت خود را آغاز کرده. شعبه‌ی اصلی آن در گریپواین، تگزاس واقع شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا