1%
  • 0/10

پیش‌درآمد کنسل شده بازی تاج و تخت مجددا به روند تولید بازگشت

خالق مجموعه تایید کرد

پیش‌درآمد کنسل شده بازی تاج و تخت مجددا به روند تولید بازگشت ۰ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پیش‌درآمد کنسل شده بازی تاج و تخت

به گفته خالق مجموعه کتاب‌های آن یعنی جرج مارتین پیش‌درآمد کنسل شده بازی تاج و تخت مجدد احیا شده و روند تولید آن از سر گرفته شده است.

جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) خالق مجموعه رمان نغمه یخ و آتش یا همان بازی تاج و تخت به تازگی در بلاگ رسمی خود ضمن انتشار متنی به ابونی بوث (Eboni Booth) نمایش‌نامه نویسی که به تازگی برنده جایزه پولیتز به واسطه نمایشنامه خود تحت عنوان “حقیقت اصلی” (Primary Truth) شده تبریک گفت. در همین راستا مارتین به این موضوع اشاره کرد که خانم ابونی بوث هم‌چنین مشغول همکاری با شبکه HBO به منظور گسترش دنیای بازی تاج و تخت بوده است که شامل پیش نویسی برای فیلمنامه ده هزار کشتی به عنوان پیش‌درآمدی برای این مجموعه می‌شود.

مارتین این گونه نوشت که “هرگز شخصا برنده جایزه پولیتزر نشده‌ام و نمی‌دانم چرا به جای تصویر جوزف پولیتزر (Joseph Pulitzer)، تصویر بن فرانکلین (Ben Franklin) روی مدال این جایزه قرار گرفته است. با این حال ابونی قول داده تا پس از مراسم، این موضوع را به من توضیح دهد. او یک نمایش‌نامه نویس جوان و بسیار مستعد بوده که همکاری با او بسیار لذت‌بخش است.”

“هنگامی که مشغول نگارش و تولید نمایش‌نامه برنده جایزه خود نبود، باز هم توسط من و شبکه HBO مشغول کار روی پایلوت جدیدی برای سریال ده هزار کشتی بود که نسخه فرعی و در اصل پیش‌درآمدی برای بازی تاج و تخت درباره نایمریا و سفر به روینار به شمار می‌رود. ما در مورد این پروژه هیجان بسیار زیادی داریم. با این حال هم‌چنان در تلاش هستیم تا متوجه شویم چگونه باید هزینه ده هزار کشتی، سیصد اژدها و آن لاک‌پشت‌های عظیم‌الجثه را تامین کنیم.”

این پیش‌درآمد کنسل شده بازی تاج و تخت در ابتدا قرار بود به عنوان یکی از سه پیش‌درآمد در دست تولید این مجموعه در کنار مجموعه 9 Voyages و هم‌چنین مجموعه Flea Bottom ساخته شود. ده هزار کشتی داستان شاهدخت نایمریا و مردمانش را روایت می‌کند که پس از شکست در جنگ Spice War دوم به دست ارتش Valyrian Freehold، سفری را به سمت دورن آغاز می‌کنند. داستان این پیش‌درآمد حدود 1000 سال پیش از وقایع بازی تاج و تخت به وقوع می‌پیوندد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments