#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی موبایل Game of Thrones Beyond the Wall مشخص شد

در بازی موبایل Game of Thrones فرمانده‌ی نایت واچ شوید

تاریخ انتشار بازی موبایل Game of Thrones Beyond the Wall مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Game of Thrones Beyond the Wall

استودیو Behavior Interactive تاریخ عرضه‌ی بازی موبایل Game of Thrones Beyond the Wall را اعلام کرد.

عنوان Game of Thrones Beyond the Wall یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی با محوریت نبرد قهرمانان شمرده می‌شود. داستان این بازی تیمی آن است که فرمانده، برایاندن ریورس، هنگام حرکت به آن‌‌سوی دیوار معروف Game of Thrones ناپدید می‌شود. در پی این اتفاق، دیده‌‌بانان شب رهبری برای خود ندارند تا آن‌ها را فرماندهی کند. در واقع نقش بازیکن در Game of Thrones Beyond the Wall همین است؛ فرماندهی دیده‌بانان شب. جالب است بدانید داستان بازی از لحاظ زمانی مربوط به ۴۸ سال قبل از اتفاقات مجموعه‌ی تلویزیونی آن صورت می‌گیرد.

این بازی موبایل قرار است در تاریخ ۷ فروردین ۱۳۹۹ (۲۶ مارس) به صورت رایگان برای سیستم عامل iOS و در ۱۵ فروردین (۳ آپریل) برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر شود. همان‌طور که گفته شد، این بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و مانند خیلی از بازی‌های موبایلی رایگان دیگر، دارای پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود. با این حال تیم سازنده‌ی بازی موبایل Game of Thrones گفته‌اند کاربران برای لذت بردن از آن، مجبور به استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای نخواهند بود.

در این اثر تاکتیکی شخصیت‌های بسیاری مثل جان اسنو و دنریس تارگریان قابل بازی هستند. Game of Thrones Beyond the Wall در ۷ فروردین ۱۳۹۹ برای سیستم عامل iOS و در ۱۵ فروردین برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا