#مهسا_امینی

بدلکار نقش تیان گریجوی در سریال Game of Thrones فوت کرد

شروع سال نوی میلادی با خبری ناراحت‌کننده برای طرفداران GoT

بدلکار نقش تیان گریجوی

اندرو دانبار که به عنوان بدلکار نقش تیان گریجوی و چند نقش دیگر را در سریال Game of Thrones بازی می‌کرد، شب گذشته در خانه‌اش در بلفاست ایرلند فوت کرد.

مرگ اندرو دانبار توسط همکاران و دوستانش تایید شده اما هنوز دلیلی از مرگ وی در دسترس نیست. دانبار در دهه‌ی چهارم زندگی‌اش بود و علاوه بر بازیگری، به عنوان دی‌جی هم فعالیت می‌کرد. حرفه‌ی بازیگری او با بازی در سریال‌های تلویزیونی مثل Line of Duty و Derry Girls علاوه بر سریال بازی تاج و تخت همراه بود.

آلفی الن، بازیگر نقش تیان گریجوی در سریال بازی تاج و تخت در اینستاگرام خود متنی را برای دانبار منتشر کرد:

اندرو بازیگری بود که به عنوان بدلکار نقش تیان گریجوی در Game of Thrones حضور پیدا کرد. با خبر فوت او بسیار ناراحت و شوکه شدم. از دست دادن یک عزیز آن هم به این جوانی، حتما برای خانواده‌ی او بسیار سخت است. روحت شاد اندرو.

آلفی الن در سریال نقش تیان گریجوی را بازی کرده و دانبار نیز به عنوان بدل او ایفای نقش می‌کرد. به همین خاطر پیش‌بینی می‌شود که الن و دانبار نزدیکترین رابطه را بین تیم بازیگران سریال با یکدیگر داشته باشند. هر چند که هنوز اطلاعاتی در مورد علت مرگ دانبار در دسترس نیست، اما پیش‌بینی می‌شود که تمام اعضای سریال از مرگ زودهنگام این بازیگر جوان شوکه شده باشند.

پاملا اسمیت، مدیر گروه گریم سریال Game of Thrones در گزارش‌ها اعلام کرده که «دانبار شخصی بسیار حرفه‌ای بود که همیشه با لبخند در صحنه حاضر می‌شد؛ تمام اعضای خانواده‌ی بازی تاج و تخت در غم او شریک خواهند بود».

دانبار در قسمت «نبرد حرامزاده‌ها» (Battle of Basterds) سریال به عنوان یکی از پرچمداران خاندان استارک و متحدان جبهه‌ی شمال حضور یافته بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا