1%
  • 0/10

گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ طراحی سری گلکسی اس ۲۵ را لو می‌دهند

گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ طراحی سری گلکسی اس ۲۵ را لو می‌دهند ۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی زد فولد ۶ گلکسی اس ۲۵

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ قرار است سری گلکسی اس ۲۵ را با الهام از گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ طراحی و راهی بازار کند.

وقتی در سال ۲۰۲۳ به سر می‌بریم، صحبت از اتفاقاتی که ممکن است در سال ۲۰۲۵ یا حتی اواخر ۲۰۲۴ رخ دهد کمی عجیب به نظر می‌رسد اما دنیای فناوری به خاطر همین خبرها و اتفاقات، هیجان‌انگیز و پرحادثه است.

این روزها بیشتر از اینکه راجع به سری گلکسی اس ۲۴ بشنویم که یک ماه دیگر رونمایی می‌شوند، شاهد انتشار خبرهایی پیرامون سری گلکسی اس ۲۵ هستیم؛ از مشخصات فنی گرفته که گفته می‌شود پردازنده‌ای در حد کامپیوتر خواهند داشت تا شکل ظاهری که به تازگی از آن باخبر شده‌ایم.

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ قصد دارد طراحی سری گلکسی اس ۲۵ را در مقایسه با سری اس ۲۴ تغییر دهد. حال این تغییر بیشتر در چه بخشی خواهد بود مشخص نیست اما گفته می‌شود گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ در تابستان سال ۲۰۲۴ ما را از شکل ظاهری گلکسی اس ۲۵ هم مطلع خواهند کرد.

هنوز نمی‌دانیم زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ چه تغییراتی خواهند داشت اما گفته می‌شود حواشی اطراف صفحه در آن‌ها کمتر خواهند بود و نمایشگر ثانویه‌ی بزرگ‌تری هم خواهند داشت. همچنین هر دو گوشی تاشو قرار است با وزن کمتری راهی بازار شوند.

اینطور که پیداست، سامسونگ بالاخره و بعد از گذشت تقریبا سه نسل، تغییری اساسی روی شکل ظاهری گوشی‌های خود اعمال خواهد کرد و شاید این تغییر، اضافه شدن نمایشگر ثانویه به پنل پشتی، برگشتن ماژول دوربین به پنل پشتی، عریض‌تر شدن گوشی‌ها، اضافه شدن یک مدل دیگر و هر چیز دیگری باشد.

از طراحی سری گلکسی اس ۲۴ که با خبر هستیم؛ دو مدل استاندارد و پلاس فریم و نمایشگر تخت خواهند داشت اما مدل اولترا نمایشگر تخت و فریم نسبتا منحنی. جز این یک مورد و البته تیتانیومی شدن فریم مدل اولترا، هیچ تغییر بزرگ دیگری در راه نیست. اما فکر می‌کنید سری گلکسی اس ۲۵ چه تغییری خواهد داشت؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments