1%
  • 10/10

مشخصات باتری گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی تب اس 10 پلاس لو رفت

مشخصات باتری گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی تب اس 10 پلاس لو رفت ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
باتری گلکسی زد فلیپ 6

وب‌سایت SamMobile به تازگی مشخصات باتری گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی تب اس 10 پلاس را منتشر کرده است؛ دو محصولی که سامسونگ قرار است آن‌ها را تابستان امسال راهی بازار کند.

سری گلکسی S24 با ورودشان در ابتدای سال ۲۰۲۴ تمام توجهات را به سمت خود جلب کردند. به همین خاطر تقریبا می‌توان گفت همه فراموش کردند که گوشی‌های تاشو و تبلت‌های سری گلکسی تب S هم وجود دارند.

گوشی‌های تاشوی جدید سامسونگ قرار است با نام‌های گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 به بازار بیایند. سری تب S10 هم در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا از راه خواهند رسید. این محصولات تقریبا در یک فاصله‌ی زمانی کم نسبت به هم به بازار می‌آیند. در همین راستا یک افشاگر اطلاعاتی در رابطه با باتری این محصولات منتشر کرده است.

مشخصات فنی و ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی تب S10 پلاس

اینطور که از خبرها پیداست، شماره مدل گلکسی زد فلیپ 6 باید SM-F741 باشد. شماره مدل گلکسی تب اس ۱۰ پلاس هم SM-X828 خواهد بود. کاملا هم منطقی است چرا که زد فلیپ 5 و تب S9 پلاس به ترتیب از شماره مدل SM-F731 و SM-X810 برخوردار هستند.

به تازگی هم شاهد انتشار یک سری شماره مدل باتری بوده‌ایم. EB-BF742ABE و EB-BF742ABY برای گوشی‌های تاشو و EB-BX828ABE و EB-BX828ABY برای تبلت اس ۱۰ پلاس.

BIS متأسفانه اطلاعات باتری گلکسی زد فلیپ 6 و تب اس ۱۰ پلاس را منتشر نکرده است. اما به لطف اخبار گذشته، دریافتیم که زد فلیپ 6 از باتری دو سلولی بهره خوهد برد. دو سلولی که هر دو، ظرفیت باتری بیشتری از قبل خواهند داشت.

گلکسی تب اس ۱۰ پلاس و دو مدل دیگر هم احتمالا تغییر خاصی از لحاظ ظرفیت باتری نخواهند داشت. این یعنی شاید این تبلت از باتری 10090 میلی‌آمپر ساعتی بهره خواهد برد.

از مشخصات گلکسی تب اس ۱۰ پلاس و زد فلیپ 6 اطلاعات زیادی در اختیار نداریم. اما می‌دانیم اسنپدراگون 8 پلاس نسل 3 در هر دوی آن‌ها ایفای نقش خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments