تصویر لو رفته از گلکسی اس ۲۴ اولترا طراحی جدید آن را تأیید می‌کند

گلکسی اس ۲۴ اولترا طراحی

به تازگی تصویری از سری گلکسی اس ۲۴ لو رفته که نشان می‌دهد تصمیم سامسونگ مبنی بر تغییر طراحی گلکسی اس ۲۴ اولترا کاملا جدی است.

تا رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ تقریبا ۲ ماه زمان باقی مانده و تا آن زمان قطعا قرار است با شایعات و خبرهای گوناگون پیرامون این گوشی‌ها احاطه شویم. البته بخش بزرگی از این اطلاعات موثق هستند چرا که معمولا گوشی‌های سامسونگ قبل از رونمایی رسمی حداقل از لحاظ ظاهری و مشخصات فنی، برای کاربران فاش می‌شوند.

به تازگی هم تصویر جدیدی از گوشی‌های این سری منتشر شده و پشت این خبر هم یکی از موثق‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe ایستاده که معمولا اطلاعاتش درست از آب در می‌آیند. طبق تصویری که او از نمایندگان جدید سامسونگ منتشر کرده، باید انتظار داشته باشیم گلکسی اس ۲۴ اولترا طراحی جدید و البته مورد انتظاری داشته باشد؛ یعنی پنل کاملا تخت ولی با کمترین حواشی.

با این طراحی تحت نمایشگر، تمام گوشی‌های سری اس ۲۴ از این حیث با هم مشابه خواهند بود. تنها تفاوت آن‌ها اما این است که گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس با گوشه‌های منحنی و فریم تخت و اس ۲۴ اولترا هم با گوشه‌های تیز و فریم نسبتا منحنی عرضه می‌شوند.

البته خبر طراحی جدید گلکسی اس ۲۴ اولترا چیز جدیدی نیست و پیش‌تر هم در رابطه با آن خبرهای زیادی منتشر شده بود. اما نکته‌ی جدیدی که وجود دارد این است که گلکسی اس ۲۴ اگرچه از این تصویر خیلی مشخص نیست اما ظاهرا اندکی نمایشگر بزرگ‌تری از گلکسی اس ۲۳ خواهد داشت و در عین حال، باریک‌تر هم خواهد بود. این در حالی است که دو مدل پلاس و اولترا احتمالا ضخیم‌تر از نسل قبل خود خواهند بود.

به صورت کلی، بزرگ‌ترین تغییر ظاهری در این نسل، فریم‌های تخت دو مدل استاندارد و پلاس و نمایشگر تخت گلکسی اس ۲۴ اولتراست که در رابطه با مورد دوم باید بگوییم اگرچه پنل منحنی از لحاظ ظاهری به مراتب جذاب‌تر است اما امکان لمس تصادفی و آسیب دیدن بعد از افتادن روی لبه در این نوع طراحی‌ها بسیار زیاد است. همچنین برچسب محافظ صفحه هم خیلی سخت روی چنین پنل‌های می‌نشیند و غالبا هزینه‌ی زیادی روی دست کاربر می‌گذارد. از طرف برای پنلی به بزرگی ۶٫۸ اینچی، نمایشگر منحنی هم در دست داشتن گوشی را راحت‌تر می‌کند و هم دیگر خبری از حواشی در کناره‌ها نیست.

دیگر تغییر اساسی گلکسی اس ۲۴ اولترا که البته خیلی در تصاویر دیده نمی‌شود، فریم تیتانیومی و بیشینه‌ی روشنایی ۲۵۰۰ نیت آن است که سبب می‌شود تجربه‌ی کار با آن جذاب‌تر از اس ۲۳ اولترا باشد.

2.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا