1%
  • 0/10

هوش مصنوعی امکان حذف سوژه از ویدیو را هم به گلکسی اس ۲۴ می‌آورد

حرفه‌ای مثل گلکسی اس ۲۴!

هوش مصنوعی امکان حذف سوژه از ویدیو را هم به گلکسی اس ۲۴ می‌آورد ۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی اس ۲۴ حذف سوژه از ویدیو

اینطور که از گزارشات پیداست ظاهرا سامسونگ می‌خواهد به کمک هوش مصنوعی امکان حذف سوژه از ویدیو را هم به سری گلکسی اس ۲۴ اضافه کند.

برخلاف شرکت‌های چینی که تمرکز زیادی روی سخت‌افزار گذاشته‌اند و گوشی‌های خود را با قدرت بسیار بالا راهی بازار می‌کنند، سامسونگ تصمیم گرفته اندکی از این حیث کندتر پیش رفته و به جای آن روی نرم افزار تمرکز کند؛ سیاستی که چند سال است در پیش گرفته و به نظر می‌رسد موفق هم هست.

اینطور که از شواهد پیداست، سامسونگ می‌خواهد پرچم‌داران جدید خود را به قابلیت‌های هوش مصنوعی زیادی مجهز کند که یکی از آن‌ها، برای ویرایش ویدیو است. اینطور که پیداست، ظاهرا گلکسی اس ۲۴ و دو مدل دیگر آن امکان حذف سوژه از ویدیو را هم در کنار تصاویر خواهند داشت و این قطعا دستاورد بزرگی برای شرکت کره‌ای محسوب می‌شود.

تا پیش از این فقط امکان حذف سوژه از تصاویر در گلکسی‌ها فراهم بود اما اضافه شدن امکان حذف سوژه از ویدیو به گلکسی اس ۲۴ خبری است که قطعا کاربران، به خصوص تولیدکنندگان محتوا را خوشحال خواهد کرد.

علاوه بر این، قابلیت دیگری هم مبتنی بر هوش مصنوعی به گلکسی‌های جدید اضافه خواهد شد و به کاربران کمک خواهد کرد که در نور کم، ویدیوهای بسیار باکیفیت‌تر و باجزئیات‌تری را به ثبت برسانند. نقش هوش مصنوعی در این فرایند، بهبود نورردهی و پایداری بهتر ویدیوهاست.

علاوه بر این‌ها، نکته‌ی جالب اینجاست که وقتی شما سوژه‌ای را از ویدیو حذف می‌کنید، بخشی از آن قسمت حذف شده که از لحاظ رنگ و محتوا با بخش‌های اطراف مشابه هست، به همان شکل پر می‌شود تا تصویر مصنوعی به نظر نرسد.

علاوه بر امکان حذف سوژه از ویدیو در سری گلکسی اس ۲۴، این گوشی‌ها احتمالا قابلیت‌های هوش مصنوعی جذابی در زمینه‌ی حل مسائل ریاضی و پاسخگویی به مشکلات مختلف خواهند داشت که به صورت رسمی در همان لحظه‌ی عرضه در آن‌ها وجود خواهد داشت.

همچنین هوش مصنوعی با گوش دادن به مکالمات شما، یک سری پیشنهادات هم بر اساس نیازتان مطرح می‌کند از جمله اضافه کردن یک سری کارها به To-Do، نشان‌گذاری در تقویم و کارهای دیگر. در رابطه با ترجمه‌ی لحظه‌ای مکالمات هم که احتمالا آشنایی دارید؛ قابلیتی که در لحظه امکان ترجمه‌ی مکالمات را به زبان‌های مختلف دارد.

امکان ساخت تصاویر و تم با متن، خلاصه کردن متون بلند و… هم از جمله قابلیت‌هایی خواهد بود که در کنار امکان حذف سوژه از ویدیو در گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ در دسترس قرار خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments